Zbrusu nová sekce s názvem “Mix” oficiálně startuje 11. července 2016!

11. července 2016 oficiálně na těchto stránkách startuje speciální sekce s názvem “Mix”, do níž budou přispívat jiní autoři než je Tom Patrick. 13. května 2016 to bylo přesně 5 let, co tyto webové stránky byly poprvé zpuštěny.

V sekci “Mix” se seznámíte se zajímavými personami nejen literárního nebe z řad mých známých a přátel. Sekci “Mix” zahájí Michal Hanuš, který se s vámi kromě svých básní podělí o svůj životní příběh. Na něj poté naváže Kateřina Málková, taktéž se svojí bohatou literární tvorbou a i ona vám o sobě něco na úvod poví. Ji vystřídá Zuzana Janiššová, s níž se znám již od základní školy a jíž se podařilo vystudovat Pražskou konzervatoř a školu Jaroslava Ježka , obor text. I ona se s vámi podělí o svoji pestrou textařskou práci. Na ni naváže Lukáš Trejbal, významná to persona nymburského uměleckého hnutí. Byl to právě Lukáš, kdo nymburskému deníku poskytl rozhovor o Tomu Patrickovi (nese název: Kolikrát já už knihu City Means viděl jako film), jenž se dá pohodlně shlédnout na těchto stránkách. Sekci “Mix” by poté měl uzavřít David Kuruc, můj známý a kamarád z kavárny Strejda Burger sídlící v Nymburce, jenž se kromě básní věnuje také malování.

 

Nezahálí ani Tom Patrick. Rodí se nový román, nové básně, vše je však ve fázi příprav či rozpracování. Vše chce čas. Proto prosím, jako takovou milou momentku k oslavě pátého výročí přijměte onu sekci “Mix”, jež následující měsíce bude okrášlovat tyto webové stránky. Aktualizace sekce “Mix” bude vždy na těchto webových stránkách probíhat v pondělí v 9. hodin dopoledne, odkaz na facebookových stránkách pak vždy v pátek během dne.

 

Váš Tom Patrick

 

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zpravodaj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *