Dosavadní kompletní dílo uveřejněné na této webové stránce od autora jménem „Tom Patrick“ (nynější aktuální stav!)

City Means“ v románové podobě pentalogie

City Means I – Město plné dialogů (nová a zároveň výsledná verze románu, za jejímž účelem byly jeho jednotlivé kapitoly nedávno poupraveny. Ano, nyní je to již definitivní – román „City Means – Město plné dialogů“ jest do budoucna brán jako „úplně první román ze série City Means“!!!!!!!!!!!!) (poznámka: na webu román najdete pod jeho původním názvem, tedy: City Means II – Město plné dialogů) Román bude v příštím roce nově aktualizován a to i s tematickými obrázky od Anny Wolfové!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

City Means II – jest publikován na tomto webu po menších částech. Ano nyní je to již definitivní – román „City Means – Město plné návratů“ jest do budoucna brán jako „druhý román v pořadí ze série City Means“!!!!!!!!!!!!) (poznámka: na webu román najdete pod jeho původním názvem, tedy: City Means I – Město plné návratů)

City Means III – Město plné protikladů (nová a zároveň výsledná verze románu, za jejímž účelem byly jeho jednotlivé kapitoly nedávno poupraveny a rovněž v dané podobě i aktualizovány, což lze rozpoznat při opětovném přečtení na tomto webu)

City Means IV – Město plné názorů (dodatečné výsledné úpravy pro konečnou verzi zatím stále probíhají, hotových je prozatím dvanáct kapitol (zbývá ještě upravit „epilog s Radovanem Litevským“ a „jeho devět bonusových povídek“!!!!!!!!!!!!!!!)

City Means V – Město plné zázraků (dodatečné výsledné úpravy pro konečnou verzi budou teprve probíhat)

Doplňková kniha k „City Means III – Město plné protikladů“ ve formě „EC popových textů a básní“

Psanec Vandy Harden (zde na webu uvedeno jako „City Means – Město plné všestranností“ a „Psanec Vandy Harden“, ve výsledné formě pak chápáno „jako sloučení těchto dvou počinů do jedné konkrétní společné knihy pod jednotným názvem, tedy Psanec Vandy Harden“; případné úpravy do budoucna nevyloučeny!)

Tvorba věnovaná osobě jménem „Martin Jabkenič“

Básnická sbírka Martina Jabkeniče (zde na webu uvedeno jako „Martin Jabkenič – sbírka básní“)

Jádro jakosti Martina Jabkeniče

Melodické pochutiny Martina Jabkeniče – prozatím rozepsáno, do konce roku 2023 zde na webu budou odprezentovány „dvě generace“. „Třetí generace“ je naplánovaná na příští rok 2024 a to hned od ledna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tvorba věnovaná osobě jménem „Vladimír“

13 povídek z Énevy (zde na webu uvedeno jako „City Means – Město plné rozmanitostí“; případné úpravy do budoucna nevyloučeny!)

Neřestínka (zde na webu uvedeno jako „City Means – Město plné neřestí“; případné úpravy do budoucna nevyloučeny!)

Tygr nechce být agresivní (případné úpravy do budoucna nevyloučeny!)

Mé magnetické pole (případné úpravy do budoucna nevyloučeny!)

Trnité růží (případné úpravy do budoucna nevyloučeny!)

Eseje a úvahy

Výzvěnky fejetonkové aneb zápisníček jednoho autora (případné nové příspěvky do budoucna nevyloučeny!)

Rozbor a případný dopad dosud sepsaných děl od „Toma Patricka“

Flying antasy (případné nové doplňkové kapitoly do budoucna nevyloučeny!)

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zpravodaj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *