Přehled díla pro celý rok 2024

Od ledna 2024“, jak již bylo uvedeno, bude zde na webu aktualizována „třetí“ a zároveň „poslední generace“, jenž definitivně uzavře cyklus „Melodických pochutin Martina Jabkeniče“.

Ihned poté, konkrétně od „osmého dubna 2024“ bude uveřejněn román „City Means – Město plné dialogů“, ovšem navíc s „přidanými tematickými obrázky od Anny Wolfové“.

A ihned poté, konkrétně od „října 2024“ pak cyklus básní s názvem „Problematické navázanky Martina Jabkeniče“, který vše definitivně uzavře.

V plánu jsem měl rovněž „závěrečný epilog s Martinem Jabkeničem“ k „Melodickým pochutinám“, avšak časově nezvládám, a tak nevím, kdy bude dokončen a následně aktualizován. První možný termín by vycházel po uveřejnění „City Means – Město plné dialogů“, ale i to je zatím otázkou. Proto prosím se mnou mějte strpení, jsem také jen pouhým člověkem.

S přáním příjemně prožitých Vánoc

Tom Patrick

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zpravodaj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *