aktuální oznámení pro nadcházející měsíce!

Vážení čtenáři

od příštího týdne zde na webu postupně bude nově aktualizováno hned několik novinek!

V prvé řadě se bude jednat o zbylé bonusové povídky od Radovana Litevského, určené pro román „City Means IV. – Město plné názorů“, čímž se tento příběh definitivně uzavře.

Po nich bude následovat ucelená sbírka s názvem „Martin Jabkenič (sbírka básní)“. Tentokráte, v jednom týdnu, vyjdou hned dvě aktualizace z ní a to vždy v pondělí a ve středu. Pondělky budou věnovány básnickým příspěvkům, středy pak postupnému odhalování konkrétního uceleného příběhu, jenž z jednotlivých básní bude sestávat. Pro vás ono bude zajímavé především díky tomu, že se onen daný výsledný příběh hned tak nedozvíte, to nastane až po uveřejnění úplně poslední básně z dané sbírky. Již z tohoto důvodu si tedy stojí na vše počkat.

Pokud mezi tím připravím nějakou zajímavou „Výzvu“, pokusím se ji do onoho pracovního harmonogramu nějak šetrně zakomponovat. Nicméně hlavní prioritou pro nadcházející měsíce jsou pro mne ony první dva zde zmíněné body, týkající se Radovana a Martina.

Tolik autor – Tom Patrick

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zpravodaj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *