Aktuální oznámení číslo 1

Jako první byla realizována kniha „City Means – Město plné návratů“, jež vyšla oficiálně a průvodcem v ní byla Alexandra Janová. Stále se dá na těchto webových stránkách objednat! Jako první, k online čtení zde na webových stránkách, byla prezentována kniha „City Means II. – Město plné dialogů“,  jejíž průvodkyní se stala Ema Chardová. Po ní následovala kniha „City Means III. – Město plné protikladů“ s průvodcem Tomem Wongem, na níž plynule navázal počin „City Means IV. – Město plné názorů“ a to s průvodcem Radovanem Litevským.

V srpnu zde na webových stránkách bude mít premiéru v pořadí pátý City Means s názvem „City Means V. – Město plné zázraků“. Zároveň se bude jednat o závěrečný počin věnovaný městu jménem Katalná Mochna a průvodcem bude osoba nesoucí iniciály J.A. O koho že se to jedná? To se dozvíte, když do onoho srpna vyčkáte.

Tom Patrick

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zpravodaj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *