Nové aktuální oznámení s pořadovým číslem 2

První román s názvem „City Means – Město plné návratů“ přinesl celou řadu inovativních prvků, mezi něž se řadí Vantelbooklist, obraz, jenž maloval mráz a Lémanské růže. Druhý román s názvem „City Means II. – Město plné dialogů“ byl obohacen o Malovu neboli Malovského mořského tvora, Pěnkalinku a zlatavé rybičky Vjedjostensjenky.  Netrvalo to dlouho a na tyto webové stránky přibyl třetí román s názvem „City Means III. – Město plné protikladů“. Ten doposud zaznamenal nejvíce inovativních prvků, mezi něž se řadí  Winsternský rod řádu lebonských lidí, Winsternská dívka, Romanopoetika, EC pop, Jelemantel, Lidvjenky, Kresojlky, Svjestusjenky, Aquaristické hry, dotekový Vantelbooklist, pojem krosovkář, pohyblivé graffity, Hólejenky a Almany. Prozatím čtvrtý román s název „City Means IV. – Město plné názorů“ některé starší inovativní prvky z předchozích dílů ještě jednou připomenul a novou doménou se v něm staly Náhrobek osudu, Socha svatého Mociána, ozdravná pyramida, ozdravné menhiry a takzvaný Bezuický roztok.

Pátý a zároveň závěrečný román věnovaný Katalné Mochně, jenž zde na webových stránkách bude mít premiéru v srpnu, rovněž přinese jeden nový inovativní prvek a sice jmenovitě Winsternskou kočku. O koho že se to jedná a jaké účinky daný tvor bude mít, se dozvíte, když ještě chvilenku vyčkáte.

Tom Patrick

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zpravodaj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *