Aktuální oznámení!

Vážení, milí, chápaví a především trpěliví čtenáři

Od 16 dubna 2012 zde na webu bude publikována historicky první básnická sbírka pod názvem City Means – město plné neřestí, kterou je rovněž možno chápat jako sbírku písňových textů. Po třicet dva pondělků se tak na těchto stránkách budete setkávat s kontroverzními či decentními statěmi – ty jsou po tématické stránce věnované jednomu nejmenovanému nevěstinci, přičemž ona závěrečná stať s pořadovým číslem třicet tři pak bude náležet konkrétnímu příběhu, jenž by daným básním (případně písňovým textům) měl dát celistvý charakter.

Dané básně (případně písňové texty) navazují na City Means III – město plné protikladů, konkrétně na EC popovou kulturu a tak předkládají její podobu v rámci takového jednoho menšího muzikálu.

A proto…

Během četby daných básní (případně písňových textů) ze sbírky City Means – město plné neřestí si ještě jednou pročtěte již skončené starší románové „městské ságy“, tj. „City Means – město plné dialogů“ a pak především „City Means – město plné protikladů“ a také povídkové sbírky „Tygr nechce být agresivní“ a „Mé magnetické pole“ a pokuste se na ně podívat z jiného perspektivního úhlu a když tak i přidejte svůj vlastní názor.

Tom Patrick

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Zpravodaj. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *