Výzva (1)

Výzva (1)

Neměl by někdo z vás, ctěných čtenářů těchto eldarových stránek, chuť objednat si knihu „City Means – Město plné návratů“? Pro někoho blízkého z řad příbuzných, známých či kamarádů? K narozeninám, k svátku či s předstihem k Vánocům?

Knížka je to pěkná, poutavě čtivá, navíc doplněna o nádherné ilustrace Míši Inky Cáskové. Knížka navíc nabízí velice poutavý příběh tří kamarádů, jež touží splnit svá niterní přání. No řekněte sami, kdo z nás o něco takového ve vlastním reálném životě nestojí?

Knížka je to navíc nenásilná a každého čtenáře tak snadno může chytnout svojí poetikou za srdce. Sice již vyšla v roce 2010 v nakladatelství Jana Šípka s názvem Savalba, obsahuje však příběh, jenž je svojí nadčasovostí aktuální v každé době, tedy i nyní.

Knížka navíc obsahuje bonusové materiály v podobě epilogu s průvodkyní Alexandrou, dále pak dokument Jana Šípka s názvem „Souboj s mozkem“, v němž Martin Ronský poodkrývá svoji problematickou duši, a jako poslední z bonusových materiálů je zde k dispozici hudba „Jakuba Ontenela“ s názvem „Vision Of Synthphony“.

Tak tedy, prosím, vše zvažte, a pokud vás tato má výzva oslovila, neváhejte a kontaktujte obratem nakladatele a zároveň správce eldarových stránek Jana Šípka na jeho telefonním čísle či přímo na jeho emailové adrese: klokanek (zavináč) eldar (bodka) cz

Vše podstatné naleznete na stránce: www.eldar.cz/tompatrick

Tolik autor

Tom Patrick se představuje:

Vlastním jménem Václav Hrdý. Celý život žije v Poděbradech, které jen nerad opouští. Zprvu se věnoval hudbě, uhranul mu syntetizátorový pop 80. let, zvláště žánr Italo Disco, jehož je zapáleným znalcem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Výzvěnky fejetonkové aneb zápisníček jednoho autora. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *