Ž Í Ž A L A   


Jací jste v odpovědích?  
 Ačla Bráška Červánek Murek
 Píďala Skřítek Tchibo Veverek Žížala
 Véna Ivka    
Do tohoto výběru se dostanete, pokud odpovíte alespoň na 3 otázky.  

< ANKETKA index


Anketka

 Skřítek Tchibo
IVKA

6 - Jak se dá najít chlap, se kterým se dá žít?
Tahle otázka je pro různé ženy (popř. i muže) různě obtížná.
Já si myslím, že strašně moc záleží na míře tolerance. Jak se partneři dokáží tolerovat ve svých zájmech, ve své práci, jak tolerují přátele toho druhého.

Samozřejmě na začátku vztahu předpokládám zamilovanost - "ten chlap se mi moc líbí" a náklonnost musí být oboustranná. Oba musí zodpovědně brát své rozhodnutí spolu žít. Ale i lidé kteří jsou do sebe strašně zamilovaní nemají šanci na delší vztah pokud se nenaučí se tolerovat.

U nás to vypadá asi tak (teda alespoň z mojí strany), že Marťu podporuju a toleruju v jeho sportu (vždyť to dělá i pro své zdraví) a i ve schůzkách s jeho kamarády (vždyť si ode mě potřebuje odpočinout, pobavit se s nima, zablbnout si a uvědomit si jak mu chybím - alespoň doufám). Snažím se ho nenutit do ničeho co nechce sám udělat. A myslím že on to všechno bere stejně.
 
13 - Vzpomenete si na nějakou věc, kterou jste jako děti na rodičích vyškemrávali? Koupili vám ji nakonec? A co je s tou věcí teď?
Asi mi naši vždy koupili, co jsem chtěla (nebo jsem nic nechtěla), ale na nic takového si nevzpomínám. Teď je asi jiná doba, děti budou chtít víc věcí.
Bertíkovi je 8,5 měsíce a zatím nic nechce, tak nemám zkušenosti ani jako rodič.