Ž  Í  Ž  A  L  A    
 g a m e   z o n e

  EduardTina
Eudar a Tina Rimmerovi
 
QuidoEvelyn
Quido a Evelyn Rimmerovic
THE SIMS
Tenhle domeček pro panenky jsem dostala od muže k Vánocům. Hru jsme hráli oba a legrační byl rozdíl v našem přístupu: já se snažila udělat to mým simákům doma podle mého vkusu co nejhezčí a neustále jsem něco stavěla a zvětšovala dům; muž jel na efektivitu - pořizoval jen věci, které měly největší ohodnocení bez ohledu na to, zda se do jeho domu hodily a dům nezvětšoval, aby se jeho simáci moc nenachodili, taky si vymyslel efektivní způsob, jak udržovat přátele, kteří jsou potřební pro postup v práci, ale neprozradil mi ho.
Z tyrana, který chce jen to, aby jeho simáci hlavně vydělávali peníze a studovali, se ze mě po dokoupení datadisku House Party pomalu stává i člověk, který je rád, když se jeho simákům něco líbí. Uvidíme, co se mnou ještě udělají Hot Date a Vacation.
 
  BobBety
Bob a Bety, simáci, se kterými začínáte v tutoriálu.
  Lily
Později do rodiny přibyla ještě Lily.
 
Bety se trošku nudí u televize, ale potřebuju, aby si trochu odpočinula, než půjde do práce. Celá rodinka u večeře, v pozadí schody do patra, kde má Lily pokojíček. Pořídit si děvče na úklid se rozhodně vyplatí. A zahradník taky.
Přízemí domečku, v koupelně kaluž. Pokojíček v prvním patře - zatím skromně zařízený. Celý domeček.
Rimmerovi večeří u svého skromného stolu. Takhle vypadá dům s pouze základním vybavením pro čtyřčlennou rodinu Rimmerových. Dům Rimmerových je první, který jsem postavila a zařídila.
 
  GAMES
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11