Ž  Í  Ž  A  L  A    
 g a m e   z o n e

  SCHIFFBRUCH / SHIPWRECK

(aneb ZTROSKOTÁNÍ - absolutně zdarma)
Nic netušíce si vyjedete na moře a ztroskotáte na neznámém ostrově. Ale nic není ztraceno - vy se přece určitě zachráníte! Stačí jen najít vodu, zajistit si jídlo a dát o sobě, jakožto trosečníkovi, vědět.

Také si určitě umíte z toho, co najdete, vyrábět různé nástroje, které vám ulehčí život. Takže vám nic nebrání v tom, postavit si třeba chajdu na stromě (aby vás v noci neokusovala divoká zvířata).

Tuhle hru pochopíte a naučíte se ovládat během vteřiny (a ani ji nemusíte instalovat, stačí stáhnout, rozpakovat a spustit), takže se uvolněte, hoďte všechno za hlavu a odpočiňte si u skvělé zábavy.

http://dP-Software.home.pages.de
 
 
Vaše loď ještě pluje...

 
Toto jste vy - ztroskotanec

 
Vy na vlastnoručně vyrobené loďce
Právě jste ztroskotali a plavete ke břehu ostrova. Oh, jak jste věční za trochu té rady! A máte štěstí, vodu jste našli snadno (hra pokaždé generuje jinou mapu).
Základní ukazatelé vašeho života - žízeň, hlad, zdraví. Základní ovládací tlačítka - akce, stavění, inventorář (navolený). Vidíte, že v kapšičkách mám dva kameny a sekerku. Nyní je navoleno stavění a vidíte, co všechno právě můžete - stavět stan, založit políčko, vyrobit loďku...
Hurá, mám první přístřešek a už nemusím spát jen tak pod širým nebem. První vyjíždka na moře - objevuji nepoznané. Už dost rozehraná hra - dva přístřešky, tři políčka, SOS na pláži a právě stavím chatičku na stromě.
 
  GAMES
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11