Ž  Í  Ž  A  L  A    
 g a m e   z o n e

  The Dame Was Loaded - krabiceTHE DAME WAS LOADED
V tomto interaktivní filmu se stáváte detektivem ve 40. letech 20. století, který musí do dvou dnů vyřešit případ, do něhož je více než dost sám zapletený. Hra se vyznačuje nelineárním příběhem, tzn. že případ se dá vyřešit více různými způsoby. A považte - je to hra z r. 1996 a je výborná! (koupeno v Levných knihách)
 
 
Soukromá očka jsou většinou bývalými policajty a nejinak je tomu i u vás. S policií máte tudíž dobré styky. Nic však není zadarmo...   Vaše kancelář. A notýsek, který představuje direktoriář věcí, které máte u sebe, vašich poznámek z pátrání a možných otázek, které pokládáte všem podezřelým.
Kvůli diamantům a nejspíš taky pěkné hromadě peněz jste přišel o několik zubů a taky pár přátel. A pro krásnou Carol se dokonce můžete dostat před hlaveň jedné nebo dvou pistolí.   Váš oblíbený bar. Nejdříve vás tam nechtějí pustit, protože ještě mají v čerstvé paměti, jak jste zde minule řádil (a příliš vám nepomůže fakt, že to bylo ze žalu). A kumpáni, kteří moc rádi hrají pokr a dost neradi mluví.
 
  GAMES
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11