Ž  Í  Ž  A  L  A    
 g a m e   z o n e


Silk Dress
Kupte své holčičce něco hezkého na sebe.
 

Mithril Armor
A něco praktického do boje.
 

Doll
A něco pro potěšení.
 

Cubler
Váš majordómus Cubler
 
PRINCESS MAKER 2

O téhle hře jsme se dočetli v Levelu (Rybička ji označila za typickou hru pro holky). A taky že jo! Od víly dostanete holčičku z nebes a máte za úkol vychovat z ní princeznu. Vy sama / sám jste rytíř s neznámou minulostí, zvláštním sluhou démonem Cublerem a pravidelnou leč nevelkou rentou od krále. Ta právě tak akorát stačí na jídlo pro Vaši dcerušku, ale už ne na oblečení a hlavně hodiny ve škole, které potřebuje, aby z ní něco bylo. Takže celá hra spočívá v tom, že neustále sledujete vlastnosti Vaší holčičky a zároveň se snažíte ji na jedné straně zaměstnávat, abyste přišli k penězům, ale nezkazili ji (např. ze zdatné dřevorubkyně asi princezna nebude) a na druhé straně posílat do školy, kde si může posílit vlastnosti, které Vám připadají nejpodstatnější. A na konci hry se dozvíte, co jste z Vaší holčičky vychovali.
 
  U moře
Vítr od moře cuchá vlasy mé dospívající princezně
 
S chlebníčkemVe škole
Moje holčička na dobrodružné výpravě a ve škole.
Začátek Tabulka základních vlastnosti Na výpravě - Batman
To je úplný začátek. Mé holčičce je 10 let a téměř nic neumí. Ale také jí zatím nic nechybí. A tady vidíte při zemi se plazící úroveň základních vlastností mé holčičky. Také se můžete vydat na dobrodružství a získat nějaké peníze touto cestou. Na mou holčičku právě útočí Batman.
Hodina kreslení Hlídání dětí Zimní prázdniny
Právě jsme ve škole na hodině kreslení. Stojí nás to 320 G a stoupá nám uměleckost, citlivost a stres. Vyděláváme si hlídáním dětí - dostaneme za to 4 G na den (pokud nám to jde) a ztrácíme charisma. Zimní prázdniny na horách. Zbaví Vaši holčičku stresu a zvýší její citlivost.
Rozhovor s konkubínou Je mi 18 Výsledek
Nesmíte zapomenout udržovat styky v paláci. Právě mluvíte s lehce unylou královskou konkubínou. Takhle vypadala moje holčička v 18-ti (do lepších šatů se bohužel nevešla). A můj výsledek: malířka (celkové skóre 764 bodů)
 
  GAMES
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11