Ž  Í  Ž  A  L  A    
 g a m e   z o n e

  April Ryan
April Ryan
THE LONGEST JOURNEY
Tahle hra (adventura) vás od prvního okamžiku chytí - musím se přiznat, že se svojí April jsem se dost sžila a až hru za chvilku dohraju, bude se mi po ní stýskat.
April je dívka nadaná nejen uměleckými schopnostmi (chystá se k přijímačkám na akademii), ale ještě něčím navíc. Nejprve si myslí, že se zbláznila, když vidí, jak před ní ožívají věci a ve snu se jí opakovaně ukazuje neznámý svět, ale pak potká Cortéze a události dostanou nečekaný spád. Najednou je z ní cestovatelka mezi dvěma světy - vědeckým a technickým Starkem a kouzelnou a divokou Arkádií - a jak se zdá také tím vyvoleným, který musí zachránit hroutící se rovnováhu mezi těmito dvěma spojenými a zároveň oddělenými světy.
Ve hře řešíte různé hádanky, potkáte se se zvláštními bytostmi a navštívíte krásné krajiny a neznámá města. Konec je prý úchvatný, ale to vám ještě nemohu potvrdit.
Oficiální web: www.longestjourney.com
Návod: www.justadventure.com
 
  Znak rovnováhy
 
Jedna z dětských kreseb na dně Apriliina kufru (ve hře použita na úvodní obrazovce jako tlačítko pro loadování uložených pozic ve hře) Takhle to vypadá na jedné z ulic doma ve Starku. Právě se chystám naskočit do vozu s odpadky, který tu každou chvíli prijíždí. Stále ve Starku, ve skladišti šíleného technika, který přišel o nohy (nesvěřil se mi, jak se to stalo, protože jsem mu já neřekla, jestli jsem panna)
Poprvé v Arkadii! Cortéz mi otevřel bránu, poté jsem se ocitla v chrámu a
teď stojím před ním.
Celkový pohled na město s různými lokacemi, do kterých máte přístup. Před Abnaxusovým domem.
Před létajícím hradem čaroděje Klackse. Plavím se na lodi kapitána Nebevaye a blíží se bouře chaosu. V prastaré svatyni Maerumů s jejich královnou.
 
  GAMES
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11