Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Srazy | Komentář z roku 2005 | Komentář z roku 2003 | Komentář z roku 2002

Logo

Jako již poněkolikáté se koná sraz v Nymburce. Pravda „trochu“ se nám to „zpozdilo“, ale to jistě nebude mít vliv na to, že toto je již tradičně nejnavštěvovanější a nejoblíbenější sraz vůbec. Zmatků bylo již dost a dost a proto pokročím k tomu, co Vás patrně nejvíce zajímá. Tím je kdy a kde. Otázku „co“ jsme snad dostatečně zahnali v úvodu.

Protože nám Radana vyjednala naši oblíbenou PPP, začíná být zkušenějším jasná odpověď na otázku „kde“.

Opět se tradičně sejdeme v budově Pedagicko – psychologické poradny v Nymburce.

Termín byl stanoven na 21. – 23. ledna 2005.

A ačkoliv si myslím, že Vám to je všem známé, musím zveřejnit jisté podmínky. Nejezděte tam nikdo dříve než v pátek v 17:00. Kapacita je zhruba 30 lidí, což znamená nevozte s sebou sáhodlouhé příbuzenstvo, samozřejmě, že můžete přivést své kamarády či snad manželky i přítelkyně, manžele i přítele. Snad chápete co je myšleno slovem kapacita. Každý si musí odvézt svůj nepořádek fyzický či astrální, obzvláště PET láhve. Jídlo si přivezte vlastní s tím, že je zde vybavená kuchyňka. Spí se porůznu na zemi,takže spacáky, karimatky, deky a jiné lůžkoviny s sebou. Od každého bude vyžadováno a vybíráno nocležné, jenž bude ve výši 60,- Kč na osobu a den.

A kdyby někomu nebylo něco jasné napište či zavolejte mě (w.f.cody@email.cz 608 654501) nebo Radaně (radana.step@worldonline.cz 777 588 352]. Jo a když mi napíšte, jako potvrzení Vaší účasti, nebudu se zlobit, mohli bychom mít rámcový přehled, kolik lidí přijede.

Srazy | Komentář z roku 2005 | Komentář z roku 2003 | Komentář z roku 2002

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt