Codyho stránky

Hlavní strana
 ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt

Cizí díla

Jen něco málo slov na úvod. Tahle sekce slouží mým známým a kamarádům a přátelům, kteří jsou dostatečně líní, nebo prostě nemají chuť nebo to neumí a publikují svá skvostná díla jinde. Někteří nevěrníci dokonce publikují i jinde, ale to jim ani moc nezazlívám. Upozorňuji, že za gramatiku, sloh a vůbec za obsah a správnost či špatnost neručím. Korekturou prošly jen práce od Fizi, kde to byl extrém - ostatní chyby si řešte z autory, já můžu jen za design a HTML kód.

Abogarth

Magie je prý vážná věc a kdo ji znevažuje patří do pekla. Pojďte si prohlédnout jakými vtípky je naše cesta dlážděna!

Arai aka Araidna

Některé práce studentky religionistiky - Araidny. Protože pár lidí projevilo zájem o tyto věci - jsou zde. Tyto práce jsou ryze studijního charakteru z oblasti religionistiky (seminární práce atp.). Arai je mocí výkonnou v redakční radě internetového občasníku (chvílemi i měsíčníku) Achates. Zastihnete ji občas na X Chatu nebo na Písmáku. Prý si jednou vybuduje svoje stránky religionistiky, ale já tomu moc nevěřím:-)) Pár let si posečkáme a uvidíme:-)

Cheerokez

Pár poznatků Cheerokez z jejího pobytu ve Velké Británii. Pokud někdo hledá autentické zážitky Ceilí charakteru, přečtěte si!

Esoter

Moták Pochop a jeho životní příběh. Že nevíte kdo anebo co je Moták Pochop? O důvod víc tyto stránky navštívit!

Fizi

Povídky od Fizi. Příspívá také na Hrad. Občas je ji možné zastihnout na portálu X Chat v místnosti Magie. Myslím, že ať naše názory se velice, velice různí ... její věci jsou vynikající. Doporučuju!!! Když bude někdo chtít prozradím mu mé oblíbené povídky:-)

Lenka

Lenka má písničky. Vlastní.Moc hezké.Tak jsme dali dohromady jeden projekt. Jak to probíhá a k čemu se schyluje najdete zde.

15 Q

Literární tvorba 15 Q. Některé věci jsou na tak mladou a krásnou dámu prostě vynikající.

-UNDER CONSTRUCTION- Raistlin

He, nějaké úvahy a povídky od Raistlina. S Raistlinem si už moc nerozumíme, ale plním své sliby, že to sem dám. Takže, jakmile najdu čas - bude to tu.

Spakona

Několik (slovy dvě) literální dílka Spakony. Můžete ji zastihnout na portálu X Chat, samozřejmě opět v místnosti Magie. Ačkoliv poslední dobou naše vztahy nejsou moc vřelé, zlí jazykové tvrdí, že dokonce na ostří jejího jazyku ... mám ty věci zde, protože jsou fakt dobrý ... přečtěte a uvidíte ...

Tygr

Některé práce a dílka mého přítele Tygra. Tygr je dobrý plavec ... teorie, poezie, próza, magie ... Můžete jej zastihnout na X Chatu, a číst jeho práce na Achatu - ale teď už moc nepřispívá mrcha jedna pruhovaná:-).

Zpět
Zpět na hlavní stranu Codyho stránek

Hlavní strana ×  Bloxxter ×  O Codym ×  Články ×  Cizí díla × Knihovna ×  Magie ×  Necronomicon ×  Srazy ×  Ke stažení ×  Odkazy ×  Mapa stránek ×  Diskuse ×  Kontakt