Klokánkovy fotky

Klokanek (foto Detvan, detvan@email.cz) Moc toho tu není, přestože se mi po stole, pod stolem, nad stolem i ve stole válí spousta fotek a negativů. Ale znáte to. Vyvolávat, skenovat, ořezávat... Tohle jsou ty šťastné fotky, které jsem konečně dal na web... Stárnou rychle. Nestydím-li se za ně dnes, budu se za ně stydět zítra ;))
Pár starších fotek taky na: http://klokanek.deviantart.com
Pár novějších ve fotobance ČTK

Krabice s fotkama:
( neroztříděné: india borotín squat v bristolu husinec svatováclavská pouť informel )
Poslední noc roku 2003
Poslední noc roku 2003
Španělské zdi
Španělské zdi
Koněv
Koněv, Kladno
Fórum 2000
Fórum 2000
Město
Město
Poslední zvonění
Poslední zvonění
Temelín na obzoru
Temelín
Lidé
Dagmar Andrtová Dagmar Andrtová
Fenomenální kytaristka, její muzika je uchvacující, hluboká, silný proud, táhnoucí někam jinam. Hraje například i několika smyčci, volně zavěšenými na strunách elektrické kytary, které se houpou sem a tam a vytvářejí zvukové efekty.
(1. pozitivní festival, Kozákov, srpen 1999)
Jacub Ontenel - Svérázný skladatel syntetizátorového popu, který skrývá svou tvář za dvojitými plastikovými brýlemi proti slunci. (2001)
Jacub Ontenel
Hade - nymburský astrolog, mág, správce sítě a jeden ze tří zakladatelů Eldaru. Je proslulý svými neuvěřitelnými historkami, rozsáhlou sociální sítí, závislostí na SMS a tím, že v minulém životě byl Keltem na Závisti. (Nymburk, zima 2001)
Hade
Tapas Askeze
Tapas Askeze
Byla to taková malinká mikrotenová plachta na přikrytí pod širákem. Když jsme ji v tělocvičně rozbalili, zjistli jsme, že je asi 20 metrů dlouhá a asi 5 široká. Nadzviháváním se vytvořila ohromná vzduchová bublina, po níž se dalo běhat dlouhými skákavými kroky, jako po Měsíci. Taky posílat bubliny ze strany na stranu jsme mohli a vůbec jinak blbnout. Pohyby plachty byly tiché a zpomalené, usedávala na zem jako zvířený prach. Nakonec Jaroslav dostal ponurou náladu a zemřel.
(Turnov, srpen 1999)

[bez názvu]
(Z opravy a znovuzprovoznění poděbradského zimáku bych měl docela radost, kdybych nevěděl, že radnice podrazila kluky, kteří tam měli podle - bohužel nesepsané - dohody vybudovat největší skatepark v republice a dali do toho všechno. Uklidili, stavěli překážky, a pak je ze zimáku vyhodili.) (Poděbrady, březen 2001)
[bez názvu]

Pavouk
(Poděbrady, březen 2001)

Pavouk
Výstavky

------------------------------
tvořivo: povídky | fotky | článečky | seminárky | Moulinovy fejetony | ...další výtvory
osobnosti: Carl Gustav Jung | Albert Einstein | texty Karla Havlíčka Borovského
naučno: Keltové | germánská mytologie | klokánkův Nymburk
web&svět: Kožárna | http://bookmarX
autor těchto stránek

© Kangaroo
1998 - 2004
Kangaroo's Homepage

Co vy na to? Debata