22.5.2003

Nancy dnes zveřejnila e-mailem tvrzení že:

"My jsme si všimli zpoždění í 50 min při  západu slunce včera 20.5.2003, 30 min při východu slunce, ale jen 15 min při nástupu poledne."
Protože jejímu vysvětlení nerozumím přesně přikládám raději originál. Její vysvětlení operuje prokluzem pevninských ker západně od Atlantického riftu, díky přibližující se PX. Nejsa v USA nejsem schopen tvrzení ověřit či vyvrátit.


May 21, 2003:
We are noticing here a slowdown of 50 min at sunset yesterday, 30 min at sunrise, only 15 min at noon, but now the setting sun is much HIGHER than yesterday same time by may careful markers. Europe is east of the Atlantic Rift, and we are much west. Apparently, as the Atlantic Rift pulls TOWARD Px rotation speeds up. Then as it is leaving (affecting us in US), it gets slowed and pulled back. However, there is a net loss in momentum, and the Zetas have told me that something else goes on under the Rift in the slushy magma there, iron particles line up with the big magnet approaching, making it every more attractive on the NEXT go round to be gripped.

I plan on posting an explanation for the White Lie by the Zetas as soon as the Earth changes are evident enough to be unquestioned. Given that tens of millions of people in cities will be trapped by the US going to Code Red, which they are staged to DO (went to Code Orange for no reason, only that terrorism abroad was reason enough), they can order folks to remain in their homes, and certainly in their cities!

 

Přidávám k těm všem názorům ZetaTalk také několik korigujících postřehů pana Lubuše Ferkla, kterému tímto děkuji za to že mě drží při zemi:-)))
Opět upozorňuji že reprezentuje svůj názor, a že já tento text pouze zveřejňuji...


Slunicko na http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy58.htm. Vlevo
od Slunce je takovy svetly flek. To je opravdu tzv. "falesne Slunce",
jak pise Jiri Dvorak. Nachazi se asi 35° od Slunce a vznika lomem
svetla prevazne na ledovych krystalcich mraku, kterym se rika
altostraty. Vznika pomerne casto, zvlaste v zime, kdyz je Slunce nizko
nad obzorem, ale z mesta se da pozorovat jen malokdy, ponevadz jde o
slaby ukaz a rusi smog. Falesne Slunce muze byt jedno, zpravidla jsou
dve (vlevo a vpravo) nebo ctyry (do krize), pozoroval jsem ale i ukaz,
kde jich bylo asi 12, to ale musi byt mraky ve vice vrstvach a odlisne
natocene, aby tam tech krizu vzniklo nekolik. Nekolikrat jsem videl i
"falesny Mesic".

K fotografii planety X, na originalnich strankach s temito informacemi:
Camera used - Kodax DX3900
Exposure compensation - 0.0
White balance - auto
Color mode - color
Quality - 2.2MP
Exposure metering - central
Sharpness - sharp
ISO speed - ISO 400
Shutter speed - 1.0"

Na ISO 400 za jednu sekundu mate mezni hvezdnou velikost zhruba minus
dva az nula, tzn. vyfotite mesic, Jupiter, Venusi, mozna Mars, Saturn,
Sirius a to je tak vsechno. Planeta X by tedy musela byt pozorovatelna
pouhym okem a byla by jednim z nejjasnejsich objektu na obloze.
Provedl jsem tedy vecer prohlidku oblohy a konstatoval jsem, ze
jasnost pod nulu ma v teto dobe jenom Mesic a Jupiter. Na te fotce
muze byt uplne cokoliv, ale na obloze to nejspis neni. Pokud by
planeta X byla velka jenom jako treba Mars a za tyden by se s nami
mela setkat, tak by musela byt videt, i kdyby byla cela z cerneho uhli.
 

18.5.2003

Nancy uspořádala dnes v neděli 18.5.2003 jakousi "tiskovku" na ZetaTalk ChatRoom a provedla následující korekci termínů:
19/20. května - zpomalení rotace, 21. května - zastavení rotace, 27. května  - průchod PX  a  Poleshift.
No můžeme tomu věřit, nemusíme, ale plním svoji povinnost a pouštím tuto informaci dál:-)

15.5.2003
Agrimonrix přeložil další část textu na Zetatalk... A můj názor? Nevím, prostě nevím, nicméně datum 16.5.2003 se mi zdá poněkud nepravděpodobné...

Dnes, 14/5/03 se na ZetaTalk v sekci „What’s New“objevila zpráva:
„…Jde o poslení aktualizaci před 15/5/03 (pozn. překl. předpovězené datum průletu je 16/5/03), a další aktualizace se neočekává. Dle předpovědi se objevují pozorování Nibiru i tzv. Druhého Slunce prostým okem, vše je zachycováno na fotografiích pro ty, kdo nemají „čisté nebe, nebo dobrý výhled.“ Nancy (ze ZetaTalk) má v USA v poslední době solidní publicitu, na C2C and Gentile, v místních rádiích, a informace z rozhovorů se šíří jako oheň. Jak již bylo uvedeno, když má ZetaTalk úspěch, stupňuje se tlak na jeho utlumení, Nancy je brána za slovo ohledně malicherností, a je vykreslována jako neschopná fungovat. O to se starají arognatní boháči, kteří ji považují za primární ohrožení.
Minulou sobotu se mluvilo o tom, zda Bílý dům počítá s tím, že v době mezi 15/5 a 1/6 dojde k vážnému zastavení rotace a přeměně pólů. Odpověď zněla NE. Od té doby však došlo k následujícímu:
4.5. byla ohlášena a tento týden konána velká „Top Off“ cvičení, která mobilizovala 100 agentur v celých USA a Kanadě včetně Červeného kříže
5.5. se objevil na stránce NASA článek, zmíňující Nancy Lieder jménem, a označující Nibiru za nesmysl …
Podle Washington Post jsou „Top Off“ cvičení, která začala 12/5/03, největšími cvičeními civilní obrany v historii USA. Jsou listem oficiálně prezentována jako příprava na možný teroristický útok s použitím zbraní hromadného ničení. „Top Off“ znamená Top Officials = pro nejvyšší představitele. Cvičení bude údajně stát 16 milionů dolarů…

 


Náhlé ticho

 
S příchodem změny pólů bude mnoho z těch, kdo přicházejí na stránky ZetaTalk, překvapeno přerušením kontaktu. Internet nebude fungovat vlivem nedostatku elektřiny, narušení severů, a porušení systému odkazů. Krátké vlny budou funční, ale půjde hlavně o hlasovou komunikaci, možná příležitostně primitivní grafiku nebo textové e-maily, zasílané v zoufalství pohřešovaným milovaným osobám. Kromě hlasové komunikace bude vše ostatní přerušováno. Dokonce ani PC kopie webu ZetaTalk nebudou k dosažení, neboť PC budou zničeny zemětřeseními 9. stupně Richterovy stupnice, budou potřebovat opravu a chybějící proud… Proto ti, kteří budou potřebovat pokyny a odpovědi na své otázky, narazí na náhlé ticho!
Co to bude znamenat pro přeživší, které občas navštíví někdo další s informacemi odjinud? Tyto informace nepřekvapí nikoho, kdo pochopili, co se stalo světu – jak po geologické tak i politické stránce. Nějaká překvapení se mohou konat, třeba ohledně taktiky používání zbraní nebo převažujících chorob. Ale vcelku půjde o předvídatelné, téměř nudné zprávy. Zranění se buď uzdraví, nebo umřou. Staří, nebo závislí na nedostupných lécích, zemřou též. Přeživší vytvoří nové manželské svazky, nové rodinné skupiny, budou sdílet schopnosti a znalosti ohledně fungování primitivního života. Hudba a písně zaplní hodiny a hodiny, zvláště ty dlouhé a zasmušilé, budou vysoce ceněni vypravěči, vtipní glosátoři a kuchaři. Převládné klidný život!
Pak jednoho dne přijdou nečekaní hosté, podivní, neboť lidé by takto po svých přijít nemohli. To bude kontakt, který otevře dveře, a nakonec zprovozní cestu to měst a komunit, kde budou komunikační technologie mnohem vyspělejší, než náš starý internet, telefon a pošta. Takže těm, kdo nechtějí být odříznuti od informací vzkazujeme: odpověď je jasná- věnujte pozornost svému způsobu života a pojměte jej jako Službu Ostatním. To bude Váš lístek!
Orientace
Síla života je stejná po celém vesmíru. Lekce v průběhu inkarnací jsou v různých etapách podobné. V etapě, ve které se nacházejí lidé, se lekce týkají sobectví. Pokud je člověk zaměřen zcela jen na sebe, pak Slouží sám Sobě, pokud se zaměřuje i na ostatní, Slouží Ostatním. V této fázi se nacházejí Zetové a takto věci rozlišují. Sloužíme Ostatním, a naše ambice se proto zaobírají tím, jak můžeme někomu posloužit. Pravidla naší společnosti jsou něco jiného, mnohem rozsáhlejšího. Postačí jen zmínit, že naše společnost zajišťuje minimální potřeby všech Zetů. Tak máme možnost se soustředit na námi zvolenou Službu. Jakékoliv mezery v podpůrné struktuře jsou zaznamenány nejbližšími Zety a jimi napraveny dle potřeby. Zcela věříme jeden druhému. Tato důvěra je místy zklamána, ale to je část lekcí, které v této fázi dostáváme…
Trocha sobectví
Je jasné, že i ve Službě Ostatním musí být trochu sobectví. Kdyby nebylo, zavládl by chaos. Osamocená skupina by se tak nemusela dostat z nebezpečí, nebo nepřijímat dost potravy, neboť by myslela jen na ostatní. Myslím, že rozumíte. Služba Ostatním znamená zajímat se o ostatní alespoň tolik, jako o sebe…

 


14.5.2003
Přišel mi následující mejlík s tímto upozorněním k níže uvedené fotografii a tak ho uvěřejňuju:


Od: "Jiří Dvořák"
 Předmět: 10.5.2003 - Update stránky s horkými novinkami o Planetě X. Datum: 13. května 2003 10:37

Fotka, kterou prezentujete na svych strankach jako mozny obrazek planety X, je atmosfericky jev zvany "falesne slunce". Je pravda trochu mene znamy nez duha nebo halo, ale je to naprosto prirozena zalezitost vznikajici lomem slunecniho svetla atmosfere. Pri dobrych podminkach ji muzete videt pri vychodu slunce pomerne casto. Druhe falesne slunce je v presne stejne uhlove vzdalenosti od slunce na opacnou stranu. Oba odrazy mohou byt stejne intenzity, nebo muze byt vzhledem k pocasi nebo terennim podminkam jeden mene vyrazny nebo se dokonce ztracet. Podrobnosti najdete napr. ve slovenske knize Obloha na dlani nekdy ze 70. let a v jinych knihach, ktere se zabyvaji astronomii. Na internetu treba tady  http://www.astro.cz/apod/ap990823.html
 Jirka


9.5.2003
Samozřejmě i k snímku na který upozorňuji 8.5. běží pokusy o realistickou analýzu a prozatímní závěr mluví o možném kazu, nicméně zajímavý snímek je tento:

originální zprávu najdete zde: http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy58.htm
 

6 květen, 2003 v 8:15pm, během západu slunce v Bellingham, Washington - snímek je podobný těm z Řecka: (http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy51.htm u těch autor různými způsoby zakrývání objetivu v podstatě vyloučil možnost že jedná o odraz v optice objektivu či podobně).


8.5.2003

Zde: http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy54.htm najdete další údajnou fotografii PX

Tento výřez je upraven gama korekcí... Autor o snímku pořízeném 1.5.2003. v Brisbane po západu Slunce píše, že byl prostě pokusem vyfoptografovat tu část oblohy označenou ZT jako současnou lokaci PX.
Jinak na ZetaTalk běží ještě několik diskusí o snímcích pořízených za denního světla. Vášně se například rozhořely kolem těchto snímků:
http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy51.htm


30.4.2003

Na ZetaTalk jsou popsané další pozorování PX, poslední z Dawn v Bay Area. Autorem pozorování je Kacper, z godlikeproductions Message Board. Poměrně jasná koule byla pozorována v místech kde by podle hvězdných map nemělo v tu chvíli být žádné těleso. Viz: http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy45.htm

Předcházející pozorování pochází z Golden u Denveru v Coloradu z 28.4.2003. Autor v podstatě  popisuje totéž pouze objekt zabarven do jasné červené. Byl velmi dobře viditelný těsně před východem Slunce a ještě chvíli po jeho východu. Viz: http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy44.htm

Vysvětlení k ranním pozorováním PX a posunu barev u pozorovaného tělesa naleznete na této stránce: http://www.zetatalk.com/poleshft/p182.htm


25.4.2003

Informace Zeta Talk z 19/4/03

Překlad: Agrimonrix
V posledních týdnech, kdy PX byla na večerní obloze dost dlouho, aby bylo vyloučeno rušení světlem, mnozí ji na nebi hledali a něco viděli. Ti vzdělaní, kdo jsou připraveni a sledovali fotografie, zaznamenali naše slova ohledně toho, co mají hledat, a zorientovali se na obloze, ji viděli po 68% daného času. Chtělo to trpělivost, protože PX se zatmívala, ztrácela a znovu objevovala, a často její rudá složka byla silnější než bílá, jejíž pozici lze na daných souřadnicích vidět. Ti, kdo PX neviděli, to buď uspěchali, nebo se zrovna dívali, když nebyla vidět, nebo byli v oblastech rušených světlem (např. u velkých měst). Z těch, kdož nebyli připraveni, a nezorientovali se, ji vidělo jen asi 6%. Byli určitě šokováni, dopad na osoby, které dosud neviděli fotografie, je větší.
Zemí, ovlivněných pozorováním je mnohem více, než by se veřejnost sledující stránku sci.astro nebo stránku vzkazů vůbec nadála. Ti co nás sledují, a viděli trest, který Nancy a Pozorovací tým stíhá*, komunikovali dál mezi sebou, ale tajili svou identitu, nikoli přes internet, který jak vědí, je monitorován. Počet zemí roste na každém kontinentě, a dosahuje několika tuctů. Efekt pozorování a tamtamy, které šíří danými komunitami zprávu jako požár, a počet komunit, ke kterým se zpráva o pozorování dostala, je obrovský. Široká veřejnost se začíná rozhlížet, a bude se dívat dál, až zvyšující se stupeň otřesů bude zřejmý i těm, kdo nemají přístup ke statistikám zemětřesení. Počasí, otřesy, sílící nemoci, devastované ekonomiky po celém světě, vysoce agresivní jednání USA a Británie s cílem získat kontrolu nad ropnými poli, to všechno jsou mnohem silnější signály, že se něco blíží, než jakékoli popírání oficiálních médií nebo vládních zdrojů. Zkrátka, lidem nezbývá než spoléhat sami na sebe, a raději ignorovat média o vládní prohlášení.
Zřetelná viditelnost PX na nebi, jak ji popisují starověké zprávy, se projevuje jako ohnivý drak. To již chápou ti, kteří PX bedlivě sledují, a vidí , že vířící měsíce a mrak prachu již tento dojem skutečně vytvářejí. Podoba byla také egyptskými rolníky popsána jako druhé slunce na denním nebi… Planeta X by měla být za denního světla nejlépe vidět brzy zrána, nebo naopak za soumraku.
*“trest“ = patrně množství kritických ohlasů pochybovačů a obviňování z dezinformací (pozn.překl)

 


18.4.2003
Fotografie pořízená ve východním Washingtonu. Zachycuje oblast kde se podle ZetaTalk nachází objekt považovaný za Planetu X.
Kliknutím se dostanete na originál s parametry snímku a komentáři:


17.4.2003

Fotografie vlevo je výřezem originálu a upravil jsem ji pouze gamakorekcí a zvýšením kontrastu. Autor mimo jiné v komentáři píše:

"Tato fotografie byla pořízena minulou noc, na naší školní hvězdárně. Na originále na který se dostanete kliknutím na fotografii vlevo, se dívejte na pravou část dole. Objekt je přesně v těch místech kde Zetatalk předpokládá Planetu X."


14.4.2003
Zdroj: www.zetatalk.com
Následující fotografie pochází z Chapel Hill v Severní Karolině. David ze ZetaTalk tvrdí že na ni neshledal žádné známky zfalšování a že předpokládá že fotografie je opravdu pravá a byla pořízena digitální kamerou s teleobjektivem. První fotografie je originál, ostatní prošly filtracemi. Jestli je to mystifikace je opravdu kvalitní. Zachycuje i spirálovitě stočené objekty a "oblaky".


11.4.2002
Překlad: Agrimonrix

POZNÁMKA: tento text je pouze překladem stránky ZetaTalk, tudíž nereprezentuje názory ani moje ani Agrimona. Ale protože se týká naší země uvěřejňujeme ho. Ještě připojuji dovětek Agrimonrixe:
P.S.
Psal jsem Nancy mail, že Československo již 10 let neexistuje (v originále
textu se píše Czechoslovakia), odepsala, že jako obecné označení území to je
dostačující. Každopádně popis země, "kde jsou na jihu hory" u Slovenska
trochu pokulhává - zřejmě měla(-i?) na mysli pouze Českou republiku...


 

ZetaTalk: Rady Zeta Talk ohledně bezpečných míst v naší oblasti:

Česko-Slovensko
Česko-Slovensko je vnitrozemským státem, ve kterém se budou křižovat cesty zoufalých přeživších obyvatel, hledajících po změně pólů lepší živobytí. Ti z nížin, ze současného severu, budou směřovat na jih k horám, neboť póly se rozpustí a oceány budou rovnoměrně stoupat. Lodě budou připlouvat k budoucímu pobřeží Česko-Slovenska. Ti z nynějšího jihu budou také migrovat, hledajíc úkryt před beznadějí a šerem, které způsobí v krajině sopečný prach. Budou hledat lepší místo, ale žádné nenajdou. Setkání v Česko-Slovensku a zjištění, že, všechny směry jsou stejně beznadějné jako ty, odkud jsme přišli, způsobí malomyslnost a pocit beznaděje. Přeživší jsou nabádáni, aby připravili pro tuto citlivou atmosféru jasné instrukce nově příchozím ohledně pravidel života přeživších v usedlostech. Tak, vedeni jako děti, se nově příchozí mohou adaptovat a stát dobrými sousedy.
Praha
Jako největší město v oblasti, představující intelektuální a emocionální srdce této části Evropy s mnoha komunikacemi vedoucími na venkov, Praha změnou pólů jak získá, tak ztratí. Ti z města budou mít mnoho kontaktů na venkov, a nebudou jich váhat využít, až přijde bída. Ti z venkova pak budou čekat na pokyny z města, město však nebude hledat odpověď na krizi jinde, než u nich, venkovských lidí. Nicméně se u lidí z této oblasti dá očekávat, že spíše potáhnou za jeden provaz, než aby se polarizovaly nějaké třídy. Až póly roztají, a přeživší z nížin budou hledat vyvýšená místa, přistanou u pražských břehů. To může způsobit problémy těm, kteří se zde již v době Poté usídlili.

10.4.2002
Překlad: Agrimonrix

ZetaTalk: duben 2003

Uvedli jsme, že PX bude vidět na denní obloze 7 týdnů před průletem. Za předpokladu, že k průletu dojde krátce po 15.květnu 2003 a ti, co chtějí přežít, by měli být k uvedenému datu již ve svých bezpečných lokalitách, měla by PX být vidět nejdříve na konci března. Uvedli jsme, že komplex PX, tj. tělo planety samotné a momentální mrak prachu a měsiců, se nebude jevit při průletu větším, než Měsíc. Jak je vidět ze snímků, víry měsiců jsou daleko od těla PX. Takže objekt, který nebude při průletu větší než Měsíc, je tělo PX a obklopující jej mrak prachu a měsíců, ale víry budou roztaženy za tímto tělem nějakých 5 milionů mil dozadu a budou „tančit“ kolem sebe. Z větší vzdálenosti se zdá, že se tento chvost přemisťuje z jedné strany na druhou, a dokonce může mít podobu jakéhosi ohnivého draka (jak tvrdí legendy). Jak bude vypadat na začátku oné 7 týdenní lhůty? Rozhodně ne jako Měsíc, ani ne jako ohnivý drak.
PX bude viditelná, až bude na oběžné dráze Saturnu, a to pouhým okem a na denní obloze, kdy naopak Saturn neuvidíme. Není to ale hvězda, je to hnědý trpaslík, vyzařující teplo a světlo, takže převažuje červené spektrum. Komety, ty špinavé sněhové koule, nacházející se uvnitř naší sluneční soustavy, jsou objeveny zpravidla také až poté, co začnou odrážet sluneční světlo . Nejsou rozhodně vidět pouhým okem i když jsou blíž, dokud neprotáhnou své chvosty a neocitnou se poblíž Slunce. Tehdy začnou slunečním horkem produkovat plyny. To vysvětluje důležitost odrazu slunečního světla pro viditelnost těch objektů, které samy nevyzařují vlastní horko nebo světlo. Proto PX, která se nyní blíží, také rapidně zvyšuje svou jasnost. Konkuruje existujícím hvězdám na srovnávacích tabulkách. Určitá část světla také pochází přímo od PX jakožto doutnajícího hnědého trpaslíka, dost teplého na to, aby udržel život podobně jako Země, i se srovnatelnou teplotou.
Až dosáhne oběžné dráhy Saturnu, bude zatím ještě mnohem menší než Měsíc. A bude načervenalou, rozmazanou skvrnou (vlivem vířících měsíců ze strany na stranu). Ignorující veřejnost ji bude vidět na stejném místě, zaznamenají ji rolníci na polích, upozorní na ni ostatní, týden za týdnem poroste. Očekáváme, že vlády nic neřeknou, nebudou to komentovat, předstírajíc, že tam nic není, protože to neumějí vysvětlit. Případně přijdou s vysvětlením, že jde o kometu, nebo že se přiblížil Mars. Tato vysvětlení budou šířena nevědeckými kanály lidem na ulicích, věřit jim budou však jenom ignoranti. Ale zvláštní vlastnosti tohoto červenavého objektu a doprovodné změny promění řeči v naplnění proroctví.

9.4.2002

Další fotografie pro změnu pořízená ve Francii, viz http://www.zetatalk.com/teams/rogue/nancy20.htm

Komentář na Zeta Talku k
ní je následující:

Zařazuji obrázek, který byl vyfocen minulý pátek ve Francii poblíž
Aldebaranu. Předpokládaná Planeta X je okrouhlá, a celkem viditelná. Jediné,
co mohu říci, je, že autorovi fotky (Stephanovi) plně věřím, a že to je pro
mne první důkaz.
     Veronique
 

5.4.2003

Další fotografie pořízená na Havaji. Převzato: www.zetatalk.com

Další fotografie Planety X - více informací o jejím pozorování najdete na http://members.shaw.ca/FRACTUREDFOCUS/


2.4.2003
Údajná fotografie Planety X, více odkazů k posledním údajným pozorováním objektu najdete >>ZDE>>


ZDROJ: http://www.zetatalk.com
25.3.2003

Nancy tvrdí, že z centrálního Wisconsinu (USA) ve 20,45h již zahlédla Planetu X pouhým okem.. Oblast kam se při pozorování zaměřila je vyznačena kroužkem.
 


Rozuzlení už je blízko...

ZDROJ: SENTINEL

Zde je konečná grafika ilustrující postup Planety X  podle dat poskytovaných ZetaTalk. Planetární pozice ukazují polohy od 17.března 2003, kdy se PX rychle přiblíží z vnitřku Plutovy dráhy ze vzdálenosti 3.6 miliard mil od Slunce. Je třeba si uvědomit  že do 16 května  Země bude obíhat proti směru hodinových ručiček do pozice 7:00h v orbitálním diagramu před PX. V době okolo 26 - 27. března by již mělo být jasné zda  PX je skutečné nebezpečí nebo ne. Tak jak se bude přibližovat  směrem k Slunci měla by jevit  jako mdlá neurčitá hvězda nebo mlhovina. Jas by měl narůstat barva se měnit na červenou a chvost by se měl jasně profilovat.

Poznámka: Znovu upozorňuji že se názory na to co ZetaTalk na svých snímcích prezentuje jako Planetu X liší.
Onen objekt: http://www.zetatalk.com/teams/rogue/naji23.htm  například profesor Dmitrijev považuje za  "odpad a úlomky z počátků toho planetárního prachu...,... že jde o o části, zbylé po stvoření naší sluneční soustavy"
Různí se i názory na Planetu X jako takovou. Viz Stránka o teorii  Nemesis, Pokračování komet story o NEAT 2002 V1 , Nibiru - Planeta X, či Stane se Mars útočištěm lidstva po průletu Nibiru?, Věk Vodnáře přináší vodu.
Jinými slovy musíme ještě chvíli vyčkat.. Nicméně se zdá že již v brzké době bude v situaci jasněji.
Hade, 19.03.2003