... aneb časopis studujících
Hokejová reprezentace ČR je ve finále!

obrázek z článku

Po vyčerpávající bitvě se Švédy se může Česko těšit na další (jistě) strhující bitvu ve finále, protože naši hokejisté vyhráli 3:2 po prodloužení. Zajímavé, historie se znovu opakuje (však víte, nač narážím). Zápas se pro nás vyvíjel zpočátku velmi dobře, v první třetině hrály oba týmy velmi dobře, bylo pár dobrých šancí (mj. jedna i Jardy Jágra), ale gól nepadl. Druhá třetina byla vyrovnaná 1:1 a třetí také. Nebýt (z mého pohledu) zbytečného vyloučení Kubiny, vyrovnávací gól Švédů by zřejmě nepadl, ale v prodloužení jsme nakonec díky brance Dvořáka do růžku nad Lundqvistovu lapačku vyhráli (gól sice byl ověřovaný videorozhodčím, ale zde nebylo nad čím dumat – puk dokonce přesně trefil kameru v brance).

Takže, tímto chci nabádat všechny, aby zítra v 20:00 (resp. V 20:15) našim fandili, abychom těžké soupeře, Kanadu, udolali! Takže – kdo neskáče, není Čech… hop, hop, hop!!!

Článek je součástí seriálu MistrovstvĂ­ svÄ?ta v lednĂ­m hokeji - Rakousko 2005.