Nějak mi nedá abych si na této stránce trochu nepřihřál polívčičku, kterou jsem navařil na stánkách o Nostradamovi a Egyptě.

Na stránky umísťuji fotografie z Marsu, které mě zaujaly tím, že obsahují struktury, u kterých je přirozený vznik velmi diskutabilní.

Je mi samozřejmě jasné, že zdánlivě umělé struktury či náznaky artefaktů jdou objevit na ledasčem a ledaskde, ale na druhou stranu, uznejte sami, není krásná představa, že my blázni máme nakonec pravdu ?

Navíc, proč si to nepřiznat, mě značně zdvihla adrenalin page, kterou jsem na inetu čistě náhodou objevil. Na nesmírně rozsáhlých stránkách, je vědecká práce, která se jmenuje (doufám, že si název pamatuji správně) "Příčiny horizontálního větrání hornin na plošině Cydonia". Autor, naprosto vševědný (a patrně po víkendech létající na Mars) vysvětluje proč na fotografiiích vidíme co vidíme. Opravdu žasnu. Už jsem si zvykl na ledasco, ale čeho je moc toho je příliš.
To jen ve zkratce k příčinám vzniku těchto stránek:-)))


Město Inků

Nový snímek tzv. Města Inků pořízený sondou  Mars Global Surveyor záhadné struktury nevysvětlil, ba právě naopak.. Struktury ještě víc vypadají jako rozvaliny města...


Nejnovější fotografie "Tváře" na plošině Cydonia.

Tato fotografie je pro NASA jasným důkazem, že na objekt je přirozeného původu a jedná se o "obyčejný kopec".


A ještě jednou Phobos...

Jeden ze snímků opět zachycuje jakýsi podivný útvar na povrchu tohoto měsíce Marsu. Jedná se opět o fotografie pořízené družicí Mars Global Surveyor....


Monolit na Marsově měsíci Phobos?

Podívejte se na zajímavé snímky pořízené družicí Mars Global Surveyor, zachycující podivný předmět na Phobosu.


PODÍVEJTE SE

na obrázek další anomálie na planině Cydonia, zpracovaný novou metodou pro analýzu málo kontrastních snímků.


NA TOMTO MÍSTĚ

můžete uvidět snímek, který sice není žádnou horkou novinkou - pochází z roku 1998, ale rozhodně by chyběl v této malé sbírce kuriozit z Marsu:-))) Co si myslíte vy o podivném útvaru ?


TADY

najdete další problematický snímek MOC frame #3506 pořízený MGS. Musím říct, že tento snímek je možná ještě zajímavější než snímky oblasti Cydonia a struktury na něm i vás určitě přesvědčí o svém umělém původu.


ZDE

najdete následující.
Fotografii, která pochází z března tohoto roku a zobrazuje oblast Cydonia. Našel jsem na ní zajímavou čtyřúhelníkovou plošinu...
Další fotografie oblasti Cydonia pořízené sondou Mars Glogal Surveyor, ukazuje tolik diskutované "pyramidy" a také jsem zařadil půvabné materiály prezentující snímek artefaktu - "lebky mimozemšťana" na snímku ze sondy Mars Pathfinder.


POKUD KLIKNETE

můžete se proletět nad krajinou Marsu (alespoň virtuálně), klip je novoročním darkem NASA...

Hade,26.6.2000