Tom Patrick: City Means - Město plné návratů

Tom Patrick:
City Means - Město plné návratů

O knize

Druhý díl knihy City Means vychází na pokračování na Internetu na blogu Toma Patricka.

V insitním románu Toma Patricka se nám před očima rozvíjí příběh skoro homeopatický, zdánlivě obyčejný, ale přesto prodchnutý podivuhodnou atmosférou. V knize by totiž nemělo být nic, co bychom sami rádi nezažili v reálu. Ale může v ní být to, co bychom zažili rádi, ale nedokážeme.

Dějí se věci náhodou? Co nám říkají různá znamení? Zatímco v běžném životě je jejich čtení a rozkódovávání vždy nejisté, ve světě knihy mají znamení svůj jasný smysl i účel. Jako by nám je do cesty vložil tajemný průvodce. Každý by měl mít svého. Vševědoucího, jenž by četl naše myšlenky. Vyvrátil naše obavy, ještě než je vyslovíme. A když už by nebyl doslova kouzelník, mohl by mít aspoň zvláštní schopnosti v rámci běžného světa.

City Means je návod. Návod na to, jak pomoci druhým sblížit se s lidmi, které by nikdy nemohli potkat (to je Vantelbooklist a vlastně i kniha samotná). A taky návod na to, jak druhým plnit jejich tajná přání.

Tato kniha tedy útočí na samé základy kruté, nepřející, ale také smutné Reality. Hrozí nebezpečí, že se Realita cítí ohrožena a možná proto chce z autora udělat další ovládanou figurku a zneužít jeho dílo po smrti. A proto: Zemřel-li autor, neprodleně knihu zničte!

Kniha City Means - Město plné návratů s přílohami

Kniha vychází se skvostnými linoryty a v grafické úpravě Michaely Caskové, obsahuje tři přílohy (CD s muzikou autora knihy, DVD s dokumentárním filmem Souboj s mozkem a Vantelbooklist, jehož skutečný význam doceníte až po přečtení díla), dále velkoformátový přebal, který se po rozložení stává plakátem. Ve zpracování na příjemném recyklovaném papíru se kombinuje sítotisk a kvalitní digitální tisk, každá kniha je z části vyráběna ručně.

316 stran, formát C5, pevná vazba, tři přílohy, ISBN 978-80-254-8205-6. Prodáváme za cenu nákladů, 549,- Kč.

Můžete se také přidat k f***bookové skupině.