Úvod | Ukázkové projekty | O nás | Přihláška

Organizátoři = účastníciHonza (Míra)

Míra = Honza BurianKdo jsem?

Tvary, barvy, zvuky, doteky, chuti, vůně. Radost a bolest, Vzpomínky a představy. Záměry, cíle, plány, myšlenky, emoce. Občas moudrost a přijetí. Občas blbost, strach a vztek.

Proč na Prostor jedu?

Prostě sebou plácnout do krajiny, očmuchat se s ostatními a společně tvořit. Co tvořit? To se nedá pojmenovat, to se musí prožít!

O čem budou mé projekty?

Mám chuť si hrát s přítomností, jako by to bylo zvíře, někdy je hebké a veselé, dá se pohladit, někdy vrčí a kouše, bolí to. Ale vždycky chce nakonec laskavou pozornost a péči, nechce zůstat opuštěné, chce být přijato.

Karolína

Karolína SobotováKdo jsem?

Jsem bytost, člověk, žena,
Jsem stvoření, jsem koření, jsem tady a teď, jsem zítra a jsem hned.
Jsem dcera a jsem partnerka.
Hraju si a střídám role.
Vlastním a jsem vlastněna.
Léčím a jsem léčena.
Žiju.
Tu.

Proč na Prostor jedu?

Putovat,
   Hrát,
      Smát,
         Být,
            Žít

O čem budou mé projekty?

Nevím, snad o cestě, snad o hledání, možná nalezení… hlavně o BYTÍ

Alaca

Aleš DoubekKdo jsem?

Jsem Ten co jde za sny. Srdcem básník, duší snílek a náturou sedlák. V současnosti studuji textařinu na VOŠ Jaroslava Ježka a mimo básní mě zajímají rozpory, protiklady a střety. V lidském chování, v naší zkušenosti a pohledu jakým se díváme na skutečnost. Láká mě tajemství a rád se ohlížím zpátky abych si znovu vyjasnil nové či starší pojmy, se kterými se však stále setkávám, třeba osudová láska.

Proč na Prostor jedu?

Na Prostor jedu žít, putovat, podílet se, setkávat se, sounáležet, poznávat, tvořit, učit se, psát básně, vrstvit slova, hledat pointu.. Na Prostor jedu abych byl s lidmi se kterými stojí zato být. A toužím si odtud odvézt pár pořádných puchýřů ;).

O čem budou mé projekty?

Chtěl bych aby byly o psaní a o slovech, o umění se lépe vyjádřit. Ať už by to vlastní tvorbu znamenalo nebo cizí přinášelo. Byl bych rád, kdyby se mi v každém podařilo trochu více rozvinout jeho vlastní příběh, příběh na který myslí, nebo jeho příběh objevit.

Péťa

Petra Kdo jsem?

Mám ráda společnost, ale potřebuju občas svůj prostor, často jen naslouchám, ale mám potřebu se vyjádřit, miluju muziku a zpívání, ale mám taky ráda „ticho“ přírody, znám se spoustu let, ale hodně toho o sobě ještě asi nevím…

Proč na Prostor jedu?

Chci být v přírodě, poznat nové duše, smát se, přemýšlet, nepospíchat, zkoušet sebe a být.

O čem budou mé projekty?

Zatím mě nic nenapadá, ještě se uvidí.

Roe

Roe Kdo jsem?

Schůdky po kterých se dá
stoupat i sejít
nahoru a dolů pod zem
na světlo či do hloubky
pařezové chaloupky

Proč na Prostor jedu?

Ohnivý duch spojuje přátele
tváře veselé
otevřenost
oheň živel který spojuje
živost


O čem budou mé projekty?

Poslouchej šamanský buben.

Klokánek

KlokánekKdo jsem?

Když mi byly čtyři roky, seděl jsem v kuchyni na lavici a říkal jsem si: "Tyjo, už mi brzo bude pět!" Budu člověk, kterému bude pět. Budu pětiletej kluk, ale přitom to budu pořád já, tenhleten, kterýmu jsou čtyři. Od tý doby, občas koukám do zrcadla na svoji tvář, úplně ji nepoznávám (tohle jsem já?), a říkám si, že tenhle okamžik, kdy se dívám, se nezadržitelně mění ve vzpomínku, kterou si vybavím kdykoliv jindy. A že v tý chvíli pořád jsem. Takhle si povídám s různejma já napříč rokama, ovšem kdo to "Já" je, na to jsem ještě nepřišel. Časem se pro to ustálilo jméno Klokánek, ale různí lidé mi říkají různě.
Ovšem věcně: Zajímalo mne vždycky hodně široký spektrum věcí, takže jsem se nestal specialistou na žádnou. Po krátkém zastavení u žurnalistiky a psychologie jsem spojil svoje záliby v pořizování fotek, natáčení zvuků a povídání si s lidma do jedné a začal se věnovat dokumentárnímu filmu. Shodou okolností, zrovna teď.

Proč na Prostor jedu?

Protože jedou lidi, který mám rád, vlastně nejradši. Protože jsem už dlouho nebyl na dlouhým vandru a nepoznal lidi úplně nový. Protože jsem ze Středních Čech a vůbec je neznám. Protože dlouho dělám to samý dokola a potřebuju něco novýho.

O čem budou mé projekty?

Asi o krajině a poznávání jejích vrstev.


Perkel

PerkelKdo jsem?

Žena.

Proč na Prostor jedu?

protože to nejde nejet!:-)

O čem budou mé projekty?

asi o krajině a její historii a duši, o lidech, ale kdoví, třeba potkáme skřítky a budou o nich…?


Aňa

PerkelKdo jsem?

Jsem tady a teď...

Proč na Prostor jedu?

Žít a užívat si to, učit se, sdílet, působit na ostatní a nechat ostatní působit na sebe, tvořit, radovat se, zkoumat, přemýšlet i nepřemýšlet, být...

O čem budou mé projekty?

o spontánnosti, o přítomném okamžiku


Roman

Kdo jsem?

Student v Praze

Proč na Prostor jedu?

Zaujalo mě to

O čem budou mé projekty?

Hry v přírodě


Shaman

Shaman = Jan ŠtráfeldaKdo jsem?

Jsem Shaman, 31 let, ukázkový exemplář generace X. Studoval jsem biologii na UK, ale dnes podnikám v marketingu. Zajímá mě osobní rozvoj, psychologie, společnost, ekonomika, enviromentalismus, krajina… Z mého pohledu to spolu souvisí :-)

Pocházím ze zálesácko-turistického podhoubí, několik let jsem vedl dívčí turistický oddíl. Pak jsem se dostal k Lize lesní moudrosti. Mám přátele mezi bronty, skauty, trampy, woodcraftery, outdooráky i „permakulturisty“. Mou největší zálibou jsou putování krajinou s ušatým Drakem po boku – na počasí a roční době příliš nezáleží.

Proč na Prostor jedu?

Jedu, protože jsem pomáhal rozhýbat už předchozí ročník a nadchlo mě to. Protože mě samoorganizace zajímá jako způsob řízení skupiny a rád bych ji uplatnil i ve své firmě. A protože mám rád kurzy obecně – baví mě být s lidmi, učit je, učit se od nich a sledovat, jak všichni společně rosteme ;-)

O čem budou mé projekty?

Uvidíme, ještě dozrávají :-) Ale snad budou o komunikaci, o schopnosti prosadit se ve skupině, o hledání energie a odvahy. A na své si přijde i tělo, nejen mysl :-)