- Vítejte u Kanka -

 Novinky:
 14. 9. 2011 - Model vozu CALMITZ Uac
Modely MSTS
Konečně je venku model vozu Uac(s) typu 451 s lomeným rámem s krásnou provozní patinou.

 27. 8. 2011 - Model vozu ZSSKC Eas s novými náklady
Modely MSTS
Po roční odmlce (je to hrozné, ja vím :) ) máte možnost stahovat model vozu ZSSKC Eas na podvozcích Y25 ve verzi 1.1, která obsahuje nové náklady (řepa, šrot, odlitky, železná ruda). Autorem je textur je Robo a Macrel.

 9. 8. 2010 - Model vozu ZSSKC Eas uvolněn k downloadu
Modely MSTS
K dispozici je další verze modelu vozu Eas s podvozky 26-2.8 za kterou můžete poděkovat Robovi. Vzhledem k tomu, že předcházející model stejné konstrukce, vůz ČSD Uae, měl špatně nastavená spřáhla, byl i jeho balíček updatován. Nově bude možné u nových modelů stahovat zvlášt samotný model a k němu pak odpovídající chování.

 14. 7. 2010 - Oprava archivu skinu vozu ČD BDsee
Skiny MSTS
Stáhněte si prosím znovu archiv s vozem ČD BDsee. Archiv v sobě má opravený *.s soubor a aktualizovaný *.wag soubor s laděním od Petra Nováka.

 22. 6. 2010 - Nové skiny
Skiny MSTS
Dnes je tu "modrá" aktualizace od jirky_89, který poslal tři skiny vozů ČD v aktuálních nátěrech. Jedná se o vůz Bmteeo (skin na vůz Bmto), dále pak o osobní vůz se služebním oddílem řady BDsee v nátěru blížícímu se řadě Bmto/Bmteeo a na konec osobní vůz řady B v barevném provedení podle návrhu od designového studia Najbrt.

 23. 3. 2010 - Nová aktivita - Mn 82120
Aktivity MSTS
Po téměř čtvrt roce je tu konečně další aktualizace v podobě nové manipulákové aktivity od Roberta Tulise. Aktivita je opět doplněna velkým množstvím reálných hlášek a v příloze najdete i dokumenty, které jako strojvůdce budete potřebovat pro bezpečnou jízdu Vašeho vlaku. V posledních dnech jsem také konečně začal pracovat na texturách pro vůz Uacs s lomeným rámem, takže se na něj můžete časem těšit.

 24. 12. 2009 - Model vozu ČD Uacs uvolněn k downloadu
Modely MSTS
Ježíšek tady pro Vás zanechal jeden balíček v podobě nákladního vozu řady Uacs. Původně byly plánovány ještě další dárečky, bohužel kvůli nedostatku času se zde objeví později.

>> Starší novinky >>