- Modely pro MSTS

 Nejnovější model:
 Čtyřnápravový speciální železniční nákladní vůz řady Uacs (typ 451)
CALMITZ Uac
Slovenská verze nákladního vozu řady Uacs s podvozky typu 26-2.8. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD


 Čtyřnápravový vysokostěnný železniční nákladní vůz ZSSKC Eas2
ZSSKC Eas2
Slovenská verze nákladního vozu řady Eas s podvozky Y25. Obsahuje nové náklady! Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Čtyřnápravový vysokostěnný železniční nákladní vůz ZSSKC Eas
ZSSKC Eas81
Slovenská verze nákladního vozu řady Eas s podvozky 26-2.8. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Čtyřnápravový speciální železniční nákladní vůz řady Uacs (typ 451.1)
ČD Uacs
ČD verze nákladního vozu řady Uacs s podvozky typu 26-2.8. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Čtyřnápravový vysokostěnný železniční nákladní vůz ČSD Uae
ČSD Uae
ČSD verze nákladního vozu řady Uae (dnes Eas) s podvozky typu 26-2.8. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Čtyřnápravový vysokostěnný železniční nákladní vůz ČD Eas-u
ČD Eas-u
V tomto balíčku nalezenete tři barevné varianty prakticky nejrozšířenějšího nákladního vozu českých železnic - vozu řady Eas-u. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Čtyřnápravový vysokostěnný železniční nákladní vůz ZSSKC Eas
ZSSKC_Eas
Druhý balíček od Ježíška. Vůz řady Eas pod vlajkou Slovenské republiky. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Čtyřnápravový železniční nákladní vůz s otvírací plachtovou střechou ČD Tams
ČD Tams
Můžete stahovat další omlazený nákladní vůz z OOS Ostrava, s.r.o. - ČD Tams. Skutečná předloha vznikla rekonstrukcí vozu Eas-u a dnes se na kolejích SŽDC pohybuje téměř tisícovka těchto vozů. Model představuje provedení druhé a vyšší série. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Krytý dvounápravový železniční nákladní vůz s pohyblivými kryty a pevnými čelními stěnami bez klanic ČD Kils
ČD Kils
Relativně novinka v parku nákladních vozů ČD - vůz řady Kils, který vzniknul rekonstrukcí z vozu Gbgkks. V OOS Ostrava, s.r.o vzniklo celkem 300 těchto vozů. Dnes můžete stahovat model tohoto vozu ve čtyřech provedeních. Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Vůz pro přepravu sypkých hmot ČD Uacns (Lhoist - Vápenka Čertovy schody)
ČD Uacns
Vozy řady ČD (VČS) Uacns omladily v roce 1995 vozový park společnosti Vápanka Čertovy schody a nyní můžete omladit i svůj trainset. Model obsahuje i modely koncovek a je k dispozici v šesti různých provedeních (kombinace prázdný/ložený + umístění koncovek na modelu). Model funguje pod základním MSTS (1.4) i pod MSTS Bin.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Patrový vůz ČD Bmo
ČD Bmo
Konečně můžete stahovat novou verzi pater pro MSTS. V tomto balíku najdete 2 varianty. Jednu z poloviny devadesátých let (modrou) a jednu z konce devadesátých let (modrošedá). Jen si prosím pozorně přečtete v readme pokyny k instalaci.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Patrový vůz ČD Bmto
ČD Bmto
Další barevná varianta patra, tentokrát ze současnosti. Součástí je i nejnovější barevná varianta - spodní zkosená část bočnic je modrá, piktogramy jsou umístěny na dveřích a logo ČD přesunuté do šedého pruhu. Přečtete si prosím pokyny k instalaci v readme.
INFORMACE + DOWNLOAD

 Patrový vůz ČSD Bap
ČAD Bap
Nejstarší barevná varianta "Modrých pater". Z několika fotek jsem zjistil takto krásně vyblitou modrou barvu a světle šedé dveře. Nejvíce se hodí za "Zamráču" v starém unifikovaném nátěru. Ještě udělat trať Posázavského pacifiku a hurá za volant. Přečtete si prosím pokyny k instalaci v readme.
INFORMACE + DOWNLOAD

 V přípravě:
 Lokomotiva řady 730
Lokomotiva řady 730