Nejkrásnějším zážitkem, kterého se nám může dostat, je tajemno… Komu je tato emoce cizí, kdo se už neumí v údivu zastavit a zůstat stát ve vytržení s posvátnou úctou, jako by byl mrtev. 
A. Einstein

Hadův týden

Vesmír

Astroporadna

Magie

Keltové

Mars

Fotogalerie

Povídky

Reinkarnace

Historické otazníky

Nostradamus

Megalitické památky

Nibiru

Odkazy a linky

Další témata a články najdete pokud vstoupíte..

Vstupte...

Můj email

 

Poslední aktualizace:

Novinky: 

 

 
 • 21.10.2004 - Jak vyhrát volby...? Krátké instruktážní video jak bude volen prezident USA:-)
 • 13.10.2004 - Fotografie z bouřící Svaté Heleny najdete zde:
  http://vulcan.wr.usgs.gov/Volcanoes/MSH/Images/MSH04/ 
 • 12.10.2004 - Tak tento filmek si nenechte ujít: Co jsou muži schopní udělat na ochranu svých žen... (Táňo dííík:-))) )
 • 3.10.2004 - 1.října vyvrhla sopka Svatá Helena na severovýchodě USA (nechvalně proslulá erupcí v roce 1980 která připravila o život 57 lidí a zpustošila oblast o rozloze několik stovek kilometrů čtverečných) oblak par a popela který vystoupil do výšky 3 kilometrů. K události došlo po rostoucí seismické aktivitě v minulém týdnu.Průduch se otevřel pod ledovcem jižně od hlavního kráteru, u kterého pokračuje zdvih již několik dní. Seismická aktivita na krátkou dobu po minierupci ustala ale nyní opět stoupá. Vědci ještě v sobotu tvrdili že nic nenaznačuje tomu že magma vystoupilo až k zemskému povrchu a hrozí erupce. Nicméně po dalším "odfouknutí" 2. října připouští erupci sopky jako možnou eventualitu, ale věří že erupce nebude tak silná jako v roce 1980.  
 • 19.9.2004 - Rozhodně si nechte ujít aktualizaci "Kamenných stránek" kam přibyla stránka o Sardinii a opravdu stojí za shlédnutí.
 • Pozvánka do Hvězdárny a planetária Johanna Palisy v Ostravě: v rámci cyklu S planetáriem za Kelty můžete zhlédnout audiovizuální pořady o Irsku, Skotsku, Bretani a Galícii v planetáriu a výstavu fotografií Magické keltské krajiny v Minigalérii MIRA. Autorem pořadů a fotografií je Jaroslav Luner, pracovník Hvězdárny a planetária Mikuláše Koperníka v Brně. Součástí cyklu jsou také některé hudební pořady pod umělou oblohou planetária.
 • 2.9.2004 - Zajímavý článek ve WM - magazínu - PODIVNÁ CIVILIZACE NAŠEHO STOLETÍ - Hitlerův fantastický vesmír
 • 8.8.2004 - Na stránkách Polly přibyla nové nové povídka Pluji mimo domov ve vyznačených cestách.
 • 27.7.2004 - ! Megality v Jižní Koreji. Ano, nepřehlédli jste se. I v Jižní Koreji je možné najít megalitické památky. Máte-li o ně zájem, podívejte se na následující stránky Lukáše Ferkla o Korejských megalitech (již loni jsem na Eldar umístil jeho stránky o Bretaňských megalitech).
Pokud chcete být informováni službou Woko o aktualizaci mých stránek tak stačí zapsat svojí e-mailovou adresu a potvrdit: