Rozcestník:

Autor

    Ahoj majitelem těchto stránek je SiB. Možná si říkáte, co tahle zkratka znamená, ale není to nic složitého. Určitě jste viděli film Men In Black (MIB). To zaměněné S na začátku značí Spider, což je překlad mojí přezdívky Pavouk (též Pavouče, Pavouček). Tuto přezdívku si nesu už dobrých 13 let. A ne a ne se jí zbavit.

    Vše začalo jedné prosincové noci mým narozením. Podstatnější věci potom přišly až mým nástupem na GJP, jehož stránky si zde můžete prohlédnout. Mezidobí je vyplněno méně zajímavými událostmi (chronologicky: jesle, školka, málem utonulý, škola, zlomená ruka, stěhování, úraz elektrickým proudem, zase škola, přijímačky, gympl, přijímačky, ZČU-FAV, odchod). Pro zajímavost: jesle jsem absolvoval v Poděbradech, později jsem se odstěhoval do Kostomlat n/L. kde jsem plně využil možnosti  navštěvovat školku a první třídu ZŠ. Následovalo druhé a poslední stěhování do Úmyslovic, škola v Křečkově a potom od 5. třídy škola v Poděbradech (kruh se uzavřel). 

   Vraťme se na GJP. Zde jsem se seznámil s Kangaroo - em, který jakožto pravý (v té době) internetový maniak mě zasvětil do tajů Sítě. Později u něj tato maniakálnost propukla v plné míře a projevila se touhou zbudovat tento Server, který poskládal ze všemožně získaných komponent. Díky tomu, že jsem věnoval pár komponent dostal jsem za odměnu pár akrů v této zemi. Za mého působení v instituci GJP vznikly všechny mé Pascalské prográmky (viz odkaz). Po dokončení školy (maturita a následná oslava - maturitní večírek) jsem se dostal na Fakultu Aplikovaných Věd (FAV) na Západočeském Učilišti (Univerzitě) v Plzni. Bohužel mě to tam postupem času přestalo baviti, a já studium poněkud předčasně ukončil s tím, že se možná... někdy... časem zapojím do pracovního procesu. To je velice stručný výtah z mého života. Teď už jen vzpomínám na budoucnost.

     K mým koníčkům. Rád poslouchám hudbu (všechno možné, kromě TUC - TUC -áren, Machálkové,Maxy, Luneticu, Vondráčkové atd. atd. zvedá se mi z toho žaludek :-() ). Ale naštěstí zbývá jetě hoodně velká hromada dobé muziky. Hodně pařím na počítači Gamesy (Viz Obrázky) a taky dost čtu. V poslední době jsem se zahrabal do J.R.R. Tolkiena a Terryho Pratchetta a pomalu nečtu nic jiného. Taky třeba Tom Clancy není  k zahození. Knížky plné pravého amerického vlastenectví. Člověk by měl znát věci, kterými opovrhuje ;-) K mým velkým koníčkům patří tramping. Přikládám Cestopisy. Taky se přes prázdniny flákám po různých festivalech: Rock for People, Prázdniny v Telči. Můj poslední a poměrně nový koníček se nazývá Spider's Claw, což je můj počítač ve své hmatatelné podobě. Možná sem časem přidám galerii fotografií s pár obrázky mých modů. Tak to by vám mohlo stačit :-)).

 

S.I.B

Kontakty: 

__________________________________________________________________
SiB 
ICQ#: 157497378
Current ICQ status:  

e-mail:     sib@eldar.cz
                 s.i.b@tiscali.cz

_________________________________________________________________