Kangaroo
Ahoj lidi!
Když už jste se sem proklikali, asi se chcete něco o mě dozvědět. Pokud mi chcete jen poslat ímejl, klikněte na mou schránku kangaroo@hysteria.sk a dál se nezdržujte.

Narodil jsem se ve městě, kde se narodil Přemysl Otakar II., můj spolupracovník Alien a další významní lidé, v Městci Králové. Městec Králové je takový zapadákov uprostřed zemědělských zapadákovů, kde vidíte rodnou hroudu, ze které se zrodilo obilí, z něhož se mele, jak vám tvrdili ve škole (předpookládám, že každý kdo čte tehle text má za sebou alespoň první ročník základní školy) mouka, ze které se vyrábí právě ty slané tyčinky, které teď hryžete. Nemyslete si však, že jsem nějaký vesnický balík. V zapadákově jsem se narodil, jenom proto, že je tam nemocnice (ne, děti se OPRAVDU nekupují v obchodě), pod kterou spadá královské lázeňské město Poděbrady, to co je tam zámek a pocházel odtamtud český král Jiří z Poděbrad, pán z Kunštátu a na Poděbradech, co chtěl (stejně jako Caesar a Hitler) sjednotit Evropu, co tam studoval náš pan prezident Václav Havel, co je tam ta skvělá minerálka a co mají na náměstí jezdecký pomník né Václava, ani Žižky, ale Jiřího z Poděbrad (což nikdo nečekal). Tam jsem nějakou dobu bydlel (ale těžko bych si to pamatoval), a teď stabilně žiju v okresním městě Nymburce. Ano, je to to městečko, kde žil Bohumil Hrabal, odehrávají se zde ostatně i jeho Postřižiny, Božena Němcová, která tu napsala knížky Na zámku a v podzámčí, Kávová společnost a další, Otakar Theer, kde měli své letní sídlo bratři Mánesové, co jeden z nich namaloval pražský orloj a další známá díla, kde jsou ty krásné středověké hradby a které si již můžete prohlédnout na této homepage. Takže pokud jste milovníci starých měst, nebo se sem chystáte, nezapomeňte klepnout sem.
V současné době mi leží na podlaze pokoje hacker a nejeví známky života. Asi proto, že je namalovanej. Chcete-li zjistit ještě něco více, mrkněte se na mou osobní stránku na MA médiích.
Koukám po dlouhé době sem, nooo, je to celkem šílenost, musím napsat novej...


Co kde a jak dělám? Posuďte sami!
[Zelený klid] [Kangaroo´s Homepage] [Paranormal World] [Public Zone] [Excalibur] [Score]
[Jumpes with Kangaroo]Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek