O mě, About me(e), Über mich


Všimli li jste si té zmínky o komplexech o úreveň víš, vezte že není tak zcela nepravdivá (všimli jste si jak jsem ty dva mazaně urazil). Co se mých vlastních komplexů týče mám hlavně dost často komplex z toho že nic nedělám. Poslední dobou je to sice lepší, ale mohlo by to být ještě lepší. Teď zrovna si tenhleten komplex snažím vymlátiti z hlavy tím že píšu tadyhlectohlecto!
Pokud by někdo vedl nějakou kartotéko nadepsal by si moji kartu asi takhlec:

Jméno a příjmení: František Šereda
Datum a místo narození: 13.3 1983 Mladá Boleslav
Zaměstnání či škola: Gymnázim Nymburk
Zvláštní poznámky: (No to vám tak budu povídat co, přečtěte si Blesk!)

Pokud bych byl jen trochu duševně v pořádku, napsal bych že jsem se k této stránce a k těm lidem co na ní cokoliv dělají dostal omylem, případně pod nátlakem. To že toto vyvracím, jednoznačně potvrzuje že je to pravda.

Co by se o mě ještě dalo zjistit


Po malinko živelném a chaotickém začátku se dostaneme k tomu, proč je tento začátek chaoticky živelný, lépe však živelně chaotický. Hlavně proto, že jsem ho napsal já. Mohu vás však uklidnit, nepatří k tomu nejživelnějšímu a nejchaotičtějšímu, co jsem napsal. To nejživelnější a nejchaotičtější jsou moje fejetony. Pak ještě píšu věci méně živelné a méně chaotické. Vy se můžete setkat asi jenom s minipiblikačičkou o Keltech. Jinak to nestojí moc za řeč. To, že jsem se teď vyjádřil jako první o tom, co píšu napovídá, že to považuji za nejdůležitější. To, že píšu fejetony napovídá něco o publicistickém zájmu, a to že píšu o Keltech, napovídá něco o historickém zájmu. Kromě tohohlec však také přece jen nejsem u počítače pouhým uživatelem. Tzn: pokud chci udělat ikonku nevolám technickou podporu. Kromě toho, že umím dělat ikonky, tak se poměrně úspěšně hrabu v konfiguračních souborech Windows (až na registry), znám HTML jako jazyk, neboli nepotřebuju stupidní editory, snažím se pochopit Javu a jsem hrozný antitalent na grafiku. Svého času jsem si ještě hrál s Workshopem, takže jsem měl Netscapa 2.02 CZ (vlastní lokalizace), ale vzhledem k tomu že můj Workshop je 16-bitová aplikace, tak se poslední dobou nějak nechytám.
Co se pak her týče, mám k nim sice odpor, ale vzhledem k tomu, že to jsou drogy jako každý jiný, ba i horší, tak mi to občas ujede. Rozhodně se nikdy nestanu závislý na něčem co připomíná jakoukoliv střílečku. Svého času jsem byl závislý postupně (řazeno chronologicky) na: Dune II, Transport Tycoon a Warcraft II. To je zatím (doufám že na stálo) všechno, i když z toho Warcraftu jsem se ještě úplně nedostal.

Všem obětem které tohlecto četli děkuji za trpělivost, jelikož je to utrpení.
Moulin

(Pozn. Kangaroo: Moulin píše i docela zajímavou hudbu. Najdete ji na Creativity Netu!)Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek