Anonymizér version 3.6, aneb doba se mění

To by sice mohl povídat každý, ale je to nezvratně pravda. Kde tam jsou ty doby, když chtěl být každý slavný, domnívavše se, že mu to něco přinese. Kromě toho, že tato iluze je neudržitelná, by bylo vhodné aby se lidstvo dovědělo, proč tomu tak je. Je jasné že především díky bulvárním novinářům. Pro ně jsou slavní denní chleba (prostě je žerou). Bez nich by se jim těžko žilo. A přesto si vlastně pod sebou řežou větev. Dobře sice vědí, že pro slavné jsou vyloženě přítěží a že slavní je nesnášejí, ale nedají si pokoj a nedají. Proto i leckomu z obyčejného lidu dojde, že být slavný je nepříjemné.
Lidé tedy vědí že být slavným je přinejmenším na Bohnice a že to není žádná legrace. Přesto jim to ale nestačí, musí zjistit další nepříjemnou věc. I když člověk není na předních stránkách Hromu :-), může mu být vlastní stejný pocit jako těm slavným, stačí se jen zběžně potkávat s nějakou „Paní od naproti.“ (pozor neplatí to vždy, někdy může bydlet i vedle).
Člověk prostě v tomto ohledu nemá na růžích ustláno. Je na tom prostě špatně, ale ještě mu to nestačí. Člověk chce komunikovat, nejlépe co nerychleji a co nejsnadněji a dokonce po celém světě. V tomto ohledu se stále více setkáváme s pojmem globální vesnice, už se těším až se potkáme i s globální drbnou.
Člověk je však vynalézavý a nikdy se nezapře. Hned to vyřeší. Globální vesnice je přece jen pouze elektronická a proto se tam může elektronicky kouzlit. Vymyslí se tedy Anonymizér. To je softík, díky kterému vás nikdo nikdy a nikde nepozná. Bude to vypadat asi takhle: Anonymizer version 3.6 za pouhých 3 650 000 ,-
Z toho se jasně pozná že člověk se skutečně nezapře a ani Anonymizer version 6 mu s tím nepomůže.
Moulin

Více fejetonů...


Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek