Bille, ty to vidíš!

Vždy budou na světě existovat osobnosti, které se ve svém oboru, potažmo ještě někde jinde, budou vymykat všem měřítkům, která lze vůbec stavět. Takových osobností bylo a bude, možná i je, poměrně dost. Namátkou bych jmenoval například Isaac Newton, Albert Einstein, Ň. (to znamená ňákej) Fermini a další a další.
Tací lidé jsou pak považováni, zatím jen podvědomě, za něco jiného. Nadává se na ně asi jako na počasí, způsobují dopravní nehody, a když je něco blbost je to například newtnovina.
Pokud je to dostatečně nepředstavitelné, vysvětlím na příkladu, který pravděpodobně mluví jasně, jelikož je navýsost současný.
Jen málokdo v civilizovaném světě nezná Billa Gatese. Toho člověka, co je majitelem Microsoftu a jedním z nemajetnějších lidí na světě a který je zatím nejsoučasnější představitel výše zmíněné skupiny. Pan Gates je skutečně právem zařazován do této skupiny, jelikož často můžeme slyšet věty typu: „Tohle je zase Gatesovina (čteno Gejtsovina)“. Na Billovu pověst vznikají dokonce šlechtické tituly - Hrabě de Bill Gates. Není to však tak jednostranné. Na druhou stranu je totiž Bill zbožťován, což se děje větou: „ Bille ty to vidíš!!!??“
Až se někdy stanete nejbohatšími lidmi na zeměkouli a budete k tomu vlastníky nějakého důležitého podniku, buďte si vědomi toho že za slávu a bohatství se platí.
Moulin


Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek