Komunikujte lépe, rychleji a úspěšněji!
Zaujal vás nadpis tohoto článku? Kdo by nechtěl, aby jeho komunikace byla lepší a vedla k větším úspěchům! Nechcete, aby vás lidé měli rádi, důvěřovali vám, byli na vás milí, pomáhali vám a abyste z komunikace měli tak nějak lepší pocit?
Nezdá se vám ten titulek trošku starý a ošoupaný?
Chcete si koupit mobilní telefon, nebo jste o tom alespoň přemýšleli?
Možná jste se právě stali obětí manipulace... ...reklamou.
To výrobci mobilů nám tvrdí, že můžeme komunikovat lépe, rychleji a efktivněji.
Skutečně můžeme?
Nenecháváme si jen volně předhazovat řešení našich vlastních vnitřních problémů?
Já sám mívám, přiznám se, s komunikací problémy. V jeden okamžik jsem si uvědomil, že potřebuju mobil. Prostě se bez něj neobejdu.
Jaké bylo moje zděšení, když jsem po čase zjistil, že vlastně žádný mobil nepotřebuju, avšak ze srdce po něm toužím. Proč? Mobil přeci řeší problémy s komunikací! Nechal jsem si vymýt hlavu reklamou pomocí desítek klišé, deno denně podprahově vnímaných.
Také já vámi možná manipuluji (dáte-li se), když vám tohle říkám. Spousta lidí mobil skutečně potřebuje a nenamluvím jim, že ne. Spousta lidí "pípajícího debila" nepotřebuje a přesto ho vlastní.
Na závěr mám radu pro ženy, které si myslí, že v jejich manželství to neklape - kupte si nový prací či mycí prostředek, vařte výhradně instantní jídla a kupujte pro sebe a manžela tu nejjemnější kávu. K dokonalému štěstí vám pak budou chybět už jen dokonalé dámské vložky.
Honza Šípek, 11.11.1998, 20:00:38
Zpátky na článečky...Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek