ŠANCE, KTERÁ SE VYSKYTUJE JEDNOU ZA ŽIVOT!
Přidejte se a nikdy nebudete litovat!
Dovolujeme si Vám předložit naší exkluzívní nabídku, protože si myslíme, že jako čtenář Polabských listů na ni máte plné právo.
Právě teď máte jedinečnou šanci vstoupit do naší exkluzívní společnosti plné pohodlí, báječné zábavy a rodinné pohody! Uděláte-li to navíc do konce října, získáte navíc báječnou slevu. V naší Jedinečné Společnosti se budete vždy cítit příjemně a každodenní starosti se stanou Vaší příjemnou zábavou.
Zaručujeme Vám naprosté splynutí se stovkami Vám podobných lidí a proto se s námi již nikdy nebudete muset cítit trapně. Záleží nám na tom, abyste se cítíli zcela pohodlně a v bezpečí. Nikdy po vás nebudeme chtít, abyste se představili, když se vám něco nebude líbit. A uděláme vše, co bude v našich silách, abyste byli spokojení. Náš vývoj a výzkum pokračuje mílovými kroky -- neustále vyvíjíme nová vylepšení, abyste s námi byli vždy v něčem napřed.
Teď se již nemusíte zajímat o politiku, ekonomiku, zdravotnictví, školství, bezpečnost a průmysl -- vše máme na starosti my a vše uděláme k Vaší plné spokojenosti.
Nikdy se nebudete nudit! Zábava, napětí, humor i romantiku Vám přineseme až k Vám domů.
Žít nebylo nikdy tak jednoduché.
A není v tom nějaký háček? ptáte se jistě. Není! Vstupem do Jedinečné Společnosti se k ničemu nezavazujete a ponecháváte si vždy možnost vlastního rozhodnutí. Kdybyste někdy chtěli, můžete opět vystoupit a žít opět ve vašem starém světě, který máte kolem sebe.
Postaráme se o Vaší bezpečnost. Lidé se zlými úmysly se do naší exkluzívní společnosti nikdy nedostanou a tak budete vždy zcela v bezpečí. A kdyby se přeci jen někdy vyskytl nějaký problém, jsme vždy s Vámi, připraveni Vám pomoci.
Zábava bude jediným stiskem tlačítka dostupná Vám i Vašim blízkým a k tomu všemu od nás obdržíte speciální dárek.
Tak neváhejte a přidejte se k nám právě teď.
Je to tak jednoduché!
STAČÍ POUZE DODRŽOVAT NÁSLEDUJÍCÍCH PĚT PRAVIDEL:
1) Je trapné nebýt moderní a uzavírat se před výhodami naší Společnosti.
2) Dobří lidé jsou sympatičtí, zlí jsou nesympatičtí.
3) Nemusíte nám důvěřovat. Ale víte, že máme pravdu.
4) Máte čas o věcech přemýšlet a i to Vám usnadníme.
5) Poctivá práce vede k úspěšnému a pohodlnému životu.
V každém městě naleznete síť center Jedinečné Společnosti. Neuvěřitelné se stalo skutečností -- přihlásit se se můžete na každém místě ČR!
Neváhejte, jsme tu pro vás!
Jan Šípek, ředitel Jedinečné Společnosti

P.S.: Nejlepší překlady článku i pravidel do srozumitelného jazyka očekáváme na adrese: Jedinečná Společnost, Jan Šípek, P.O.BOX 16, Nymburk, 28801. Vylosovaný šťstlivec od nás získá malý dárek.
Zpátky na článečky...Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek