Titul:
Podtitul:
KLON'99 (1999)
Jaké bude 21.století
Autor: NEFF Ondřej
Vydal: Milenium Publishing   ISBN: 8086201155
Překlad:  
Obálka: ZHOUF Martin
SCI-FI292 str.159 Kčbrož (PB)originál

    Každoroční soubor všech možných článků a nápadů Ondřeje Neffa, který se letos vine ve znamení Sex, sex, sex (a ještě jednou pro změnu sex). No, abych nebyl pouze jednostranně kritický, mezi řádky naleznete také různé SF nápady, které již dnes jako SF ani nevypadají. Natolik se přiblížila technika nedávným snům.
    Autor se zde také zmiňuje o mýtech i reálných scénářích přelomu tisíciletí (však už bylo načase, píše se rok 1999) a o výhledech existence a chování naší civilizace v tom příštím tisíciletí. Jaká bude politika přístího milénia? Jak bude vypadat sex a jak se budeme bavit? Jak se budeme zabíjet a s čím si budeme hrát? Jak nás zloději budou okrádat a vrazi vraždit? Jak budeme vypadat a jak budeme uvažovat?
    Pro ty, kteří si pravidelně nekupují Ikárii, bude přínosem i kompletní archív cyklu Zakázané technologie a jako vítaný přídavek jsou na závěr připojeny dvě povídky a jedna pohádka na dobrou noc, i když dětem ji vůbec není vhodné dávat ke čtení a sám jsem po ní usínal (neboť jsem Klon'99 četl hluboko v noci - prakticky nad ránem) docela špatně.
23.11.1999 (PeS+)Recenze z http://www.sci-fi.cz/


Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek