Graphic Space - svět obrazů Martina Zhoufa  
Obsahuje:
Od obřích artefaktů k mikrokosmu barev a stínů ... od kosmických korábů k člověku opuštěnému uprostřed neznámého světa ... od cizinců přicházejících z hvězd k cizincům uvnitř nás ... Svět obrazů a vizí malíře Martina Zhoufa nabízí nové způsoby, jak vnímat prostor, tvary, světla našich snů i příznaků.
V této kolekci je shromážděno 120 obrazů, doprovázených hudbou složenou speciálně pro tuto příležitost. Na Zhoufova imaginativní témata napsal Ondřej Neff 26 mikropovídek. Do malířovy třinácté komnaty tajemství nahlédnete ve videosekvenci, zachycující kouzelnou přeměnu automobilu Camaro v brutální šelmu na kolech. Uvidíte tu ukázku počítačové hry, pro niž Martin Zhouf maloval prostředí, ukázky grafických úprav knižních publikací, je zde i kompletní seznam všeho co Martin maloval a nakreslil. Sami si zvolte náladu a svět, do kterého se chcete ponořit !
Galerie více než 100 obrazů ve vysokém rozlišení s průvodním komentářem. 26 původních mikropovídek spisovatele Ondřeje Neffa.Kangaroo's Homepage
Copyright Kangaroo Soft 1999 (Kangaroo a Moulin)
poslední aktualizace
nápady, připomínky -> kangaroo@eldar.cz
Mapa stránek