Nahoru ]


26.1.2003
Vítám vás v novém týdnu. Nejdříve bych rád vás upozornil na článek který jsem přebral z www.osud.cz který vás seznámí z teorií NEMESIS, která je do jisté míry míry konkurenční k teorii NIBIRU - PLANETY X. Článek najdete >>ZDE>>.

Jinak fotografie s beruškou na cestách je upoutávkou na fotoseriál Beruška comcom /comický comix... od Polly...

Když jsem přemýšlel čím začít nový týden a vyhnout se komentování švejkózních voleb hlavy státu a čím dál hustější atmosféry okolo Iráku, tak jsem dostal od Táni následující dramatický text, dokazující že astrální projekce může mít i svoje úskalí:-)))). Leč jak si můžete přečíst i vy - funguje:
 
 Dnes jsem měla zvláštní sen ... mládeži nepřístupný.
Jak jsem tak usnula a kolem mě tma (vždycky si vymažu všechny myšlenky jednu podruhé z černé tabule, aby se mi lépe usínalo, takže vždycky začínám ze tmy), najednou se otevřely dveře, tedy do tlumeně osvětleného pokoje, taková díra to byla, všechno laděný do béžova, spousta hader kolem, závěsy, polstrování na židlích, přes židle oblečení, rozházená postel, hadrový byly i stínítka na světlo a lampičky, a spousta třásniček v tmavě hnědé barvě ...
Otevřel chlap v hrozně širokém pyžamu, tmavě hnědé proužky na světle hnědém podkladu, byl teda dost hubenej, vysokej, asi kolem padesátky. Povídá "Tak pojď, miláčku, trochu si pohrajem." No a já neměla žádnou vlastní vůli, žádnou kontrolu nad sebou, ale ani strach, prostě žádná emoce. Jen údiv, tedy. A na tý rozházený posteli napůl seděla napůl ležela pěkná mladá paní, vypadala poněkud otráveně, ale vůbec jí nevadilo, že najednou ležím vedle ní, naopak se jaksi přitulila a s tím pánem vedla takovou tu konverzaci, no ... startovací ... A ten člověk si spustil kalhoty od pyžama a evidentně mě začal vobjíždět, tedy ne že bych něco cítila, prostě jsem to viděla. A ta paní ho chválila a tak, povzbuzovala, ale stejně se mi zdálo, že je poněkud znuděná, a bodejť by ne, když on šukal mě. Tak mi to přišlo líto, že ona je znuděná a já nevzrušená ... ale tomu pánovi to evidentně nijak nepřekáželo, pěkně se rozjel, takže ta paní klidně opustila postel, myslím, že odešla do kuchyně, bo tam třískala nádobím.
No a já si furt říkala, že bych neměla bejt tak pasivní, že bych aspoň měla přivřít oči, jako že dobrý, nebo že bych mohla zavřít tu pusu, co mám furt v údivu otevřenou, jenže nic z toho nešlo, vůbec jsem nemohla ničím pohnout - a pak mi to došlo.

Byla jsem gumová panna!  

Asi bych ty dva poznala, kdybych je někde viděla, :o))) Teda jeho určitě, :o))))

 


Pyramidy v Egyptě a v Mexiku zdánlivě nemají nic společného Před několika málo lety však byl objeven pyramidový komplex, který by mohl být chybějícím článkem řetězu spojujícího dvě na pohled vzdálené kultury: u atlantických břehů Afriky na ostrově Tenerife v Kanárském souostroví stojí stavby, které se zejména těm mexickým nápadně podobají. Více: ZDE>>http://www.novinky.cz/00/13/51.html
V údolí Nilu nalezeny vzácné sochy núbijských králů
ČTK 17:32 - 21.1.

NAIROBI 21. ledna (ČTK) - Starobylé sochy núbijských králů, kteří ovládali před 2500 lety mocnou říši v údolí Nilu, nalezl tým francouzských a švýcarských archeologů v severním Súdánu. Píše o tom internetová stránka BBC.

Podle archeologů jsou sochy králů, označovaných také za černé faraony, uměleckými skvosty a jejich odkrytí má světový význam. Na každé z nich je navíc vyryto jméno příslušného vládce.

Lesklé sochy dokonale vytesané z žuly objevili archeologové v jámě plné zajímavých starověkých předmětů mezi ruinami svatyní na břehu Nilu. Jáma prý nebyla otevřena přes 2000 let.

Núbijští králové kontrolovali v době své vlády důležité obchodní cesty vedoucí při řekách v údolí Nilu. Nakonec však byli poraženi svými severními sousedy.

Podle archeologů jámu vyhloubili staří Egypťané. Mnohé sochy byly poškozeny; byly jim usekány nohy či hlava. To podle odborníků svědčí o skutečnosti, že se Egypťané nespokojili s pouhým dobytím Núbie, ale snažili se zničit i památku černých faraonů a jejich unikátní kultury.

 

 A jak tento týden ?

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 29.1.2003 .

Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?

 • Slunce
  stojí ve znamení Vodnáře. V tomto znamení Slunce umožňuje rozvíjet přátelství, přej jak duševní, tak technické tvůrčí činnosti, filmovému umění, novým vědním oborům. Nicméně v tomto znamení nám Slunce může připravit i dosti chaotické a dobrodružné chvíle, které mohou ohrožovat především naše domácí zázemí.
  Energii nám bude tento týden dodávat sextil Slunce s Marsem.
  Konjunkce Slunce s Neptunem pomáhá směřovat vůli k nějakému ideálu, rozvíjí duchovní schopnosti. Aspekt může často způsobovat iluze v lásce a přeje výrazným osobnostem a divadlu.
  Opozice Slunce s Jupiterem která bude působit celý tento týden je aspektem, který způsobuje že lidé neznají míru v žádné oblasti. Projevuje se i mylným odhadem, lidé mrhají příležitostmi a pěnězmi.
   
 • Lilith
  - Černá Luna, která ovlivňuje pudovou sexualitu, se nachází ve znamení Skopce. Lilith ve Skopci podporuje živou a aktivní smyslnost, vášnivost a nutí lidi projevovat toto i navenek. Díky sextilu s Uranem bude přát i nezávislosti v oblasti sexuality.
 • Merkur
  stojí ve znamení Kozoroha. V tomto znamení je duch a inteligence podtržena i ctižádostí. Planeta přeje výzkumu, vzdělávání a analýze faktů. Nicméně Merkur v Kozorohu zatěžuje naši psychiku častými pesimistickými náladami.
 • Venuše
  stojí ve znamení Střelce. V tomto znamení planeta přeje lásce, sňatkům, umění a cestování. 
  Konjunkce Venuše s Plutem bude způsobovat že budeme pociťovat lásku jako cosi osudového. Aspekt často způsobuje že lidé nevědomě ničí fungující vztahy protože propadají novým citovým vzplanutím. Aspekt přeje rafinovanosti v sexu, magickým osudovým láskám, umělecké tvořivosti, obchodu s uměním. 
  Situaci celý týden komplikuje opozice Venuše se Saturnem, která může způsobovat jakési citové bloudění - lidé pociťují věrnost jako okovy, tento týden také rozhodně nehledejte nové lásky v zahraničí.
 • Mars
  stojí ve znamení Střelce. V obecném pohledu Mars v tomto znamení podporuje vznik útočných, koloniálních válek. V lidech pak vyvolává snahy revidovat principy, diskutovat. Přeje sportovcům, cestovatelům. Myšlenky jsou rychlé a činy prudké.
  Celý týden bude působit konjunkce Marsu s Plutem. Aspekt často v lidech vyvolává sklony ke vzpouře, k boji se zavedeným řádem, plavbě proti proudu. Aspekt také působí kladně na sexualitu.
  Na víkend působení Marsu ještě zesílí, přidá se sextil Marsu s Neptunem, který nám dodá duševní energii a bude posilovat i citovou stránku našich osobností a k tomu trigon s Jupiterem bude podněcovat aktivitu a rozhodnost.
 • Jupiter
  stojí ve znamení Lva. V tomto znamení planeta přeje prosazení nějakého nového ideálu, završení nějakých dlouhodobých ideových, či morálních snah. Může dát nový směr a nové vedení. Díky poškození vede lidi k přehnaným a výstředním reakcím.
  Opozice Jupitera s Neptunem - nechává vyplouvat na povrch nízké lidské pudy - chtivost, sobeckost, často způsobuje skandály, pády duchovních vůdců. Lidé velmi často selhávají, způsobují katastrofy.
 • Saturn
  stojí v Blížencích. Díky poškození lze očekávat nárůst depresivních nálad a zvýšené podezřívavosti mezi lidmi. Období nepřeje cestování, způsobuje nestabilitu i dlouhodobě zaběhlých dějů a situací.
  Nastupující opozice Saturn - Pluto je to aspekt předcházející změny. Na celosvětové úrovni označuje hlubinné proudy a vření. Aspekt předcházel například nástupu Hitlera k moci a druhé světové válce. V minulosti předcházel i zániku společenství a civilizací, či politických uskupení. Aspekt je vždy signifikantem krize.
  V roce 2001 opozice nastoupila 19.6. a vrcholila 5.8.2001, další vrchol přišel 2.11.2001. Loni opozice vrcholila 26.5.2002. 
  Za zmínku stojí fakt že opozice by měla být nejsilnější v březnu 2003, kdy by měl údajně Nibiru vstoupit do sluneční soustavy.
 • Uran
  ve Vodnáři je v domicilu a tudíž dobře umístěn. Podporuje prospěšné změny a je nakloněn bojům za morální cíle.
 • Neptun
  ve znamení Vodnáře přeje ideálům a idealistům. 
 • Pluto
  stále ve znamení Střelce. V tomto znamení planeta přeje nové mystice, novým myšlenkovým proudům, esoterice a nekonvenční sexualitě.

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Síla planet bude vyrovnaná. Oproti minulému týdnu je třeba počítat s celkově zhoršeným vlivem hvězd především díky působení "silných" opozic. Situace jakoby "houstne".

Mějte se hezky...

Hade, 26.1.2003