Nahoru ]


Vítám vás v novém týdnu. Úplně nejdříve bych vás upozornil na novinky z minulého týdne:
Někdo v samotné NASA se postaral o "průsak" pravých, nefalšovaných údajů, pořízených tím nejpreciznějším nástrojem, který kdy ohmatával povrch Marsu. Výsledky jsou ohromující! Pod nánosem prachu a ledu byly objeveny pravidelné struktury - taková, jako když se díváte z letícího letadla na město pod sebou... Článek najdete >>ZDE>>.

Zde je konečná grafika ilustrující postup Planety X  podle dat poskytovaných ZetaTalk. Zdá se že již brzo přijde rozuzlení pozorování prezentovaných ZetaTalk a více jak ročních diskusí okolo Nibiru.

Výsledky vyhlášení Bludných balvanů (cen udělovaných vykyslými členy spolku Sisyfos) a krásnou "inaugurační řeč za nositele Bludného balvanu Sisyfa za rok 2002 Jirky Wojnara" najdete >>ZDE>>.

A abych nezapoměl.. O víkendu se slavil keltský svátek Ostara, též nazývaný Jarní rovnodennost (angl. Spring Equinox nebo Vernal Equinox), oslavující  příchod jara. Celý článek >>ZDE>>.

Když už i papež říká „zpomal Georgi“, máš průšvih, velkej průšvih

George W. Bush, rančer z Crawfordu v Texasu, to nakonec udělal. Táta Bush se na něj zlobí. Ve svém nedávném vystoupení na Tufts University Bush starší varoval svého syna před jednostrannou válkou proti Iráku. Bush č.41 musel také vyslechnout pár rozčilených telefonátů světových vůdců, unavených nabubřelostí a bojechtivostí Bushe juniora. Bush Starší volal po obnovení vztahů se spojenci Francií a Německem . Mesiášské volání mladšího Bushe do zbraně pohrdá světovou ekonomikou, dělá ze 40- ti letých vojenských a ekonomických aliancí prakticky bezcenné svazky. Otáčí světové veřejné mínění proti USA, spouští politické krize v Británii a Španělsku, a způsobuje vážné rozpory uvnitř amerických a britských vojenských a zpravodajských struktur.  Více >>ZDE>>


Kdo pravidelněji chodí na tuto stránku, či na server http://sohowww.nascom.nasa.gov nemohl si nevšimnout děsivé sluneční aktivity, která 17.3.2003 vyvrcholila masívním "X-flare", výšlehem směřujícím přímo k Zemi. Následné vysoké hodnoty Kp indexu vydrželi celý týden. Trend pokračuje i dnes.
Tato varování a upozornění na naší titěrnost a hloupost snah vychlastanýho diktátora, se sešla se Sentinelovou poslední analýzou dat ze ZetaTalk.
Několik lidí si mi minulý týden stěžovalo na psychické i fyzické problémy při vysokých hodnotách Kp indexu a i já připouštím že se cítím dost děsně...
Při pohledu na válečné běsnění samozvaného osvoboditele a reformátora světa, na sluneční činnost a na fotky ze ZetaTalk se člověk těžko brání poněkud apokalyptickým pocitům.
Sám jsem předpovídal v souvislosti s opozicí Saturn Pluto, dost hrůzostrašný měsíc, diktátora Bushe jsem přirovnával v analýze astrologické situace k Hitlerovi a přesto mám uprostřed probíhajících událostí tísnivý pocit. Zkrátka na některé věci člověk není nikdy dost připravený.
Ale i tak si myslím že na závěrečné bilancování této opozice zbývá ještě čas, neb stálé trvá...
Na začátek tohoto týdne mě připadá dost vhodný citát, který mi poslala Polly:
"Spoután, zády ke vstupu do pekla, spatří člověk jen stíny věcí, které považuje za jediné skutečné. Kdyby mu někdo uvolnil pouta a vyvedl jej z pekla do ozářeného světa s jeho skutečnými věcmi, bolely by ho zprvu oči.
Považoval by svět stínů za pravý a opravdový svět za nepravdivý. Kdyby se však vrátil do pekla, aby vysvobodil jiné lidi z jejich zajetí a z jejich šílenství, neuvěřili by mu, nadávali by mu, a dokonce by ho zabili."

 Jan Picek

 

www.novinky.cz
Lenka Hloušková

Na 6000 lidí demonstrovalo 22. března proti válce v Iráku před ambasádou USA v Bruselu. Policie zasáhla proti některým účastníkům protestu, kteří házeli na ambasádu kameny a zápalné lahve.
Nechoďte do školy a práce, zapomeňte na kino, nepoužívejte mobilní telefon, automobil a bankovní služby - zbavte se všeho a zastavte tím válku! Nevěřte zpravodajství provládních CNN a BBC! Výzvy nyní zaplavily desítky internetových stránek, jsou vytištěné na tisících letácích.

SVĚT
- Poselství předávají zejména mladí lidé, jež tak nahradili generaci hippie, stali se vůdci mírových protestů. Jen o víkendu se jich na celém světě zúčastnilo několik miliónů osob.
"Někde v texaské vesnici postrádají idiota", "Irák: nezvolený extrémista proti nezvolenému extremistovi" či "Vezměte hračky Bushovi juniorovi" - tvrdá hesla nesená mládeží a dětmi útočila na amerického prezidenta George W. Bushe v sobotu i neděli v celých Spojených státech. Více >>ZDE>>
http://www.novinky.cz/00/46/24.html

 


V Británii poprvé nalezeny prehistorické mumie
17:03 - 18.3.

PRAHA 18. března (ČTK) - První prehistorické mumie byly nalezeny na britském souostroví Vnější Hebridy při severozápadním pobřeží Skotska. Podle odborníků začali obyvatelé ostrova South Uist konzervovat těla svých mrtvých přibližně ve stejné době, kdy tak činili i staří Egypťané.

Starobylé ostatky, nalezené na místě osady z doby bronzové, zřejmě patřily tříletému děvčátku, mladé dívce a ženě a muži ve středním věku. Objevili je archeologové ze Sheffieldské univerzity, pracující na vykopávkách osady Cladh Hallan na ostrově South Uist.

Jejich analýza dle internetového zpravodajství BBC ukázala, že těla stará 3.000 let byla mumifikována za pomoci rašeliny a kyselin, vyskytujících se volně v přírodě. O vědomé mumifikaci svědčí skutečnost, že těla byla zbavena vnitřností.

Expert na starobylé pohřební rituály a vůdce projektu Mike Parker-Pearson prohlásil, že tento nález zpochybňuje všeobecné přesvědčení, že mumifikace těl se svého času prováděla pouze v Egyptě a v Jižní Americe. "Jsou to jediné prehistorické mumie nalezené v této zemi," dodal.
 
V Číně objeveno další starověké město

Čínští archeologové objevili v provincii S'-čchuan na jihozápadě země pozůstatky města starého 4300 let. Jak informuje agentura EFE, Jen-tien je sedmé prehistorické městské sídliště objevené v oblasti Čcheng-tu.

Trosky zabírají plochu přes 300 000 metrů čtverečních a táhnou se v délce 700 metrů od severu na jih a 300 metrů z východu na západ. V blízkosti protéká řeka, jejíž hladina je asi tři metry pod úrovní města. Vědci soudí, že starověcí obyvatelé se rovněž stávali oběťmi stejných problémů jako dnes - vodou přeplněných říčních koryt a záplav.

"Vykopali jsme všemožné druhy řemeslných výrobků - sekáče, sekyry, oštěpy a také úlomky z lidských lebek," poznamenal Čchen Ťien z odboru pro archeologické vykopávky v s'-čchuanské metropoli Čcheng-tu.

Podle Čchena nález sídliště dokazuje, že tato oblast omývaná horním povodím největší asijské řeky Jang-c'-ťiang má zásadní význam pro výzkum původu čínské civilizace.

Nedávný objev města starého 8 000 let v západní provincii Kan- su na březích Žluté řeky vedl některé badatele k tomu, aby stáří čínské civilizace posunuli na 10 000 let. To by ovšem znamenalo, že by věkově předstihla i Mezopotámii.

 A jak tento týden ?

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 26.3.2003 .
Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?
 • Slunce
  stojí ve znamení Skopce. Znamení Skopce je ovládané Marsem. Toto znamení symbolizuje válečnické ideály. Slunce je v tomto znamení povýšeno, dodává lidem energii a vitalitu.
  Konjunkce Slunce s Merkurem oživí naši mentální stránku, ale až do středy je možné díky těsnosti konjunkce pociťovat i myšlenkové zkraty.
  Trigon Slunce s Jupiterem umožňuje korunovat činnost úspěchem. Aspekt posiluje soudnost a bude nám dodávat vitalitu.
   
 • Lilith
  - Černá Luna, která ovlivňuje pudovou sexualitu, se nachází ve znamení Býka. Lilith v Býku umožňuje rozpínání smyslnosti  a její působení závisí především na postavení Venuše. Lilith v Býku zvyšuje nebezpečí že pudy a vášeň budou suplovány zištností a materiálnem.
 • Merkur
  stojí ve znamení Skopce. Oživuje ducha, lidé mají sklon k diskusím, sarkasmům, planeta v tomto znamení bude přát mluvčím, politikům, advokátům. Přeje i grafikům a spisovatelům satiry.
  Do středy bude působit trigon Merkuru s Jupiterem. Aspekt sice navozuje optimismus, ale je záludný v tom že většinou chybí nedostatek kritičnosti. Lidé bývají přespříliš spokojeni sami se sebou a leniví a ztrácí ostražitost.
  Ve čtvrtek tento aspekt nahradí kvadratura s Marsem. Je to aspekt ostřící jazyk, lidé mají sklon k hádavosti a sarkasmům, pomluvám. Způsobuje psychickou nerovnováhu, nervozitu, neuvážené jednání. Nejsilnější bude tento aspekt v pátek.
 • Venuše
  stojí do čtvrtka ve znamení Vodnáře. Přeje nezávislosti v lásce, něžným přátelstvím. Přestože je Vodnář pevné znamení Venuše v něm nezaručuje věrnost, protože lidem bývá často milejší úspěch před city. Planeta přeje odbourávání konvencí, smlouvám z oblasti reklamy, filmu, patentů.
  Od pátku již bude planeta ve znamení Ryb. V tomto znamení je planeta dobře umístěna. Zvyšuje obecně i lásku a milosrdenství mezi lidmi (snad dostane v tomhle krutém světě aspoň malou šanci prosadit se...). Často se u citlivějších jedinců mohou projevovat vizionářské sny. Planeta přeje hudbě.
  Konjunkce Venuše s Uranem zvyšuje prudkost citů, které bývají prudké a idealizované.
 • Mars
  stojí ve znamení Kozoroha. V tomto znamení  je Mars dobře postaven a působí celou svou silou. Dává vytrvalost a výkonnost, nesmiřitelnost a nemilosrdnost. Nepůsobí dobře na rodinný život a slouží dominanci.
 • Jupiter
  stojí ve znamení Lva. V tomto znamení planeta přeje prosazení nějakého nového ideálu, završení nějakých dlouhodobých ideových, či morálních snah. Může dát nový směr a nové vedení. Díky poškození vede lidi k přehnaným a výstředním reakcím.
  Opozice Jupitera s Neptunem - nechává vyplouvat na povrch nízké lidské pudy - chtivost, sobeckost, často způsobuje skandály, pády duchovních vůdců. Lidé velmi často selhávají, způsobují katastrofy.
 • Saturn
  stojí v Blížencích. Díky poškození lze očekávat nárůst depresivních nálad a zvýšené podezřívavosti mezi lidmi. Období nepřeje cestování, způsobuje nestabilitu i dlouhodobě zaběhlých dějů a situací.
  Opozice Saturn - Pluto je to aspekt předcházející změny. Na celosvětové úrovni označuje hlubinné proudy a vření. Aspekt předcházel například nástupu Hitlera k moci a druhé světové válce. V minulosti předcházel i zániku společenství a civilizací, či politických uskupení. Aspekt je vždy signifikantem krize, katastrofy.
  V roce 2001 opozice nastoupila 19.6. a vrcholila 5.8.2001, další vrchol přišel 2.11.2001. Loni opozice vrcholila 26.5.2002. 
 • Uran
  stojí ve znamení Ryb. V tomto znamení planeta působí jen slabě. Přeje především okultismu, skrytým esoterním věcem a dějům. Může způsobovat problémy v souvislosti přerušením kontaktu se zaběhlými ději, pořádky, situacemi.
 • Neptun
  ve znamení Vodnáře přeje ideálům a idealistům. 
 • Pluto
  stále ve znamení Střelce. Díky poškození lze očekávat že planeta bude v lidech vzbuzovat pocity chladu, odcizení a přeje anonymní smrti.

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden budou nejsilnějšími planetami Mars, Slunce a Merkur. Astrologická situace je lepší jak v minulých týdnech, leč je stále velmi nestabilní a i když proti minulým týdnů už těžko může přinést větší horory je třeba mít stále na paměti poškození velkých planet a jejich neblahé aspekty. První půle týdne bude především pro naši psychickou pohodu příznivější.

Mějte se hezky...

Hade, 23.3.2003