Vítejte na Virm@nových stránkách. Byla jsem takřka násilím přinucena napsat úvodník k těmto stránkám a popravdě řečeno, nemám ponětí co by se sem mělo napsat. A aby toho nebylo ještě málo, jsem modrooká blondýnka, takže ode mne nemůžete čekat zázraky. Od toho tu jsou jiní.

Tak teď k tomu co se zde od minule změnilo. V sekci Dračí doupě byla vytvořena stránka s bestiářem. Bohužel zatím není ještě zaplněna, ale i na tom už se pracuje. Obdobně je tomu i v sekci Dungeon & Dragon. Zde bylo přidáno logo ze třetí edice této hry. Nejvíc se toho dělo asi v následujících dvou sekcích. V Elfech přibyl článek od Mealtinera – Elfové dle germánské mytologie. Navíc se pracuje na spolupráci s dalším člověkem, který by mohl do této sekce přispívat.

Do kategorie Magie jsme si přispěli téměř všichni po článku. Určitě se vám budou líbit. Obdobně i v Náboženství přibyli články. Seoman také začal konečně pracovat na sekci knížky. Mám do ní také přispívat, a ještě jsem na to nesáhla J. Co se týče dalších nabízených sekcí, není to vůbec špatné.

Doufám, že jsem své povinnosti učinila zadost a moc to tu neodflákla. Teď už se můžete s klidným srdcem, že jste ten úvodník přelouskali, vrhnout na prohlídku těchto stránek. Své dojmy nám klidně můžete poslat na mail. Věřte, že nás opravdu zajímají.

A já si teď jdu dělat legraci z Břéťe, který bude dělat příští úvodník (Ještě o tom neví J).

Mia

A teď stručný popis toho, co zde najdete:

Kapitola Historie těchto stránek popisuje předchozí verzi mých stránek, a důvod, proč došlo k jejich vymazání.

Co najdete v sekci Dračí doupě není nutné ani dodávat, že? Totéž platí i pro další sekci, která se věnuje hře Dungeon & Dragon a tomu, co jsem s ní zažil.

Elfové jsou nejspíš jednou z hlavních ras v žánru fantastiky. Proto bych se chtěl zabývat tím, jak vůbec vznikli, a kdo jsou. Také neskrývám, že jsou mou nejoblíbenější rasou.

Základním kamenem fantasy je Magie. Proto se jí chci také zabývat. Ale ne jenom tou, kterou shledáváme v knížkách, hrách a jiných zdrojích, ale i tou, se kterou se setkáváme dennodenně.

Na našem světě se vyskytuje několik různých náboženství, rozhodl jsem se zde dat jejich stručnou charakteristiku. V této sekci se budu snažit odpovědět i na některé problémy, které souvisejí s náboženskou Xenofobií.

Na nově přibytých sekcích Galerie, Knihy a Filmy se stále ještě pracuje, stejně jako na dalších. A ani zde není třeba komentáře k obsahu.

A samozřejmě nesmí chybět sekce Download a Odkazy, které jsou asi nezbytné na každých stránkách současnosti. Tak proč je nepřidat i sem.

Kdo jsem, nebo chcete-li kdo jsme je sekce, kde se můžete dozvědět některé informace o lidech, kteří tyto stránky dělají.

 

Přeji, ať se Vám tyto stránky líbí, a rádi se sem vracíte.

Virman