Jak jsem slíbil, tak tady je stručná historie těchto stránek.

Tyto stránky původně vznikali jako školní práce na téma tvorba stránek HTML. Jelikož jsem a mám blízko k fantasy, rozhodl jsem je zpracovat o hře Dračí doupě. No a když už jsem je měl udělané na off-line, tak proč je nehodit na NET, že? To se uskutečnilo někdy v lednu roku 2000. Od té doby, a hlavně o prázdninách, jsem na stránkách nadále pracoval, a přidával některé další doplňky. Ke konci mě už pomalu nestačil ani poskytovaný prostor. Doufám si tvrdit, že mé stránky byli i dosti navštěvované. O prázdninách roku 2002 jsem neměl čas a způsob dostat se na NET, proto byli mé stránky ze sítě vymazány. Bohužel jsem je neměl ani zazálohované, takže jsem veškerá data ztratil.  

Takže teď když se je snažím společně s mými kamarády opět obnovit, musím veškerý materiál znovu najít. Samozřejmě mám něco vytisknuté, ale převážnou většinu budu muset stejnak asi postahovat (Tím se chceme také omluvit za případné neshody v autorských právech. Stížnosti můžete psát na náš redakční  e-mail.) Obrázky už jsem našel téměř všechny. To už je co říct. Samozřejmě jsem musel projít většinu stránek s tematikou fantasy. Musím uznat, že některé jsou velmi povedené (a některé zase ne).

Současně s obnovením stránek jsem se rozhodl pro jejich rozšíření (tedy aspoň co se obsahově týče). Proto jsou zde i některé nové sekce (včetně téhle).

Pokud budete mít nápad, které další sekce, či podsekce, by jste uvítaly, dejte nám vědět.


Za redakci Virm@nových stránek elda Mealtiner

 

Virm@n