Díra roku 2003
aneb
Nejzakopanější prdelákov v Českých zemích
Dobrá zpráva: nové kolo nezávilé ankety Díra roku 2003 je tu a vy můžete znovu hlasovat o ten nejhorší zapadákov do kterého můžete zapadanout v Českých zemích.

Možná něco podobného potkalo i vás: Sjeli jste z dálnice, přejeli bludný kořen a muří nohu chaloupce baby Jagy a zapadli do usedlosti, kam nezavítala noha civilizoveného člověka od třicetileté války. Obyvatelé, kteří vypadali jakoby s nimi právě filmaři dotočili pokračování Mrazíka, podezřívavě vykukovali ze svých chaloupek a nevěřícně pozorovali vůz, který se sám pohybuje i bez volského potahu a nechává za sebou podivný zápach. Vystoupili jste z auta a zamířili k faráři, který stál před svým dřevěným svatostánkem, v domění, že vám snad poradí, kudy z lesa ven. Když jste se k němu blížili, náhle zavřeštěl ve vaší kapse mobil, který hlásil, že v se důsledku nedostatku enegie hodlá vypnout. Když jste znovu pohlédli směram k faráři, byl pryč. Dveře kostela byly zavřené a zabedněné a zevnitř se ozíval jeho hlas, který vás, co by posla Satanova, odkazoval nazpět do pekla. Když jste se pokusili vysvětlit jak se věci mají a že to byl pouze mobilní telefon, vyhrožoval vám křížem a svěcenou vodou.
Ostatní vesničané vida poplašení faráře, se ukryli do svých chýší a vám nezbylo nic jiného, než obrátit auto a pokusit se najít cestu zpět do civilizace. A když jste po týdnu bloudění po lese omylem narazili na armádní hlídku na projížďce po vojenské oblasti, mysleli jste si, že to je ten nejkrásnější pohled.

Až takový extrém asi v našich zemích vás už jen tak nepotká, ale přesto se i vám jistě někdy podařilo zapadnout na takzvaný konec civilizace. Vesničané tam chodí výhradně v gumácích, spodní prádlo si mění jednou do roka, když pod stromeček dostanou nové, za vrchol technického pokroku se tam považuje na koleně postavený traktor se čtryčni rychlostmi a po celém okolí se je cítit známá vůně dlouho nečištěné stáje. Telefon tam nezavedli (slyšelo o něk jen pár zcestovalých obyvatel) a i přes sliby operátorů o téměř stoprocentním pokrytí budete signál hledát marně. A o koupi čehokoliv co nesouvisí se zeměděstvím se vám může jen zdát.
Pokud se vám skutečně podařilo někdy zavítat do podobného vidlákova, napište mi o tom. Já budu vaše hlasy pročítat, třídit, a ty nejlepší se objeví v TOP-TENu.

Jak na to?

Je to jednoduché. Stačí vyplnit ten malý fromulářek tady dole a odeslat to. Protože, každý může dát té, či oné vísce pouze jeden hlas, nezapomeňte prosím na váš e-mail (pokud jich máte zřízeno deset, je mi to jedno a budu je počítat taky).
Váš email:
Zapadákov:
PSČ:
Co vás na něm tak štve:
 
 
Topten:
 
Poč. hlasů
Díra
Nejbližší větší město
Nejlepší důvod
5 Pečky Poděbrady Není tam kde co koupit, kam jít ani s kým. Cikánů je tam tolik, že je z toho jednomu na zvracení!
1 Městec Králové Poděbrady Je to taková prdel, až se mi z ní zvedá žaludek!
1 Vrbová Lhota Poděbrady Štve mě, že mě nic neštve
1 Nové Strašecí Rakovník Je to tlupa kreténů
1 Rumburk Česká Lípa Je to PPPRRRDDDEEELLL!!!
1 Sadská Nymburk -- žádný rozumný důvod --
1 Praha Neuvedeno Je to žumpa. Stékají se tam všechny splašky (přinejmenším z Evropy)
Aktualizováno: 24.3.2003