Další dokumentární foto viz Hadův týden

V Telči na židovském hřbitově se uskutečnila již po šesté výstava fotek Hade & Polly ( ContrastArt.cz ). Bylo to, jako vždy, místo setkání se zajímavými lidmi. I když návštěvníky uvítali na hřbitově nejprve dva zuřiví psi a v růžku stanové městečko (a chvílemi také někteří nejmenovaní opalující se na dece v plavkách), výstavka se jim líbila a nakonec ocenili i důsledné hlídače objektu. Nově se objevila dvakrát fáma (fáma?), že na hřbitově v noci zastrašilo, ale my tomu nevěříme, jelikož je to klidné místo, které na vás působí svou vyrovnaností hned na první pohled. Někteří návštěvníci nám zazáviděli pohodu a klid, jednou z nich byla i paní - ortodoxní židovka, která přežila koncentrační tábor a letos byla na 14 dní na čundru na Filipínách. O tom, že na hřbitově je krásně, svědčí i fakt, že více než polovina umělců, kteří letos v Telči vystavují, jsou stále ti stejní :)

 

Letos přijelo i přišlo hodně návštěvníků. Bestie se s Angie přivítala jako vždy (nejdříve ji chtěla sežrat), ale potom už byly zase nejlepší kámošky.

Osádka hřbitova: Lucka, Bestie, Angie, Kuba, Hade, Martin, Kika, Anetka, Monika (spíš její boty)

 

Bestie roztomilá

Angie roztomilá

 

Lucka a Bestie

 

Úplně kýčovitá Telč

 

 

Tak poletěj ty balóny nebo co bude?

Večer v hospodě... na večeři a na Kofole :)

Kdopak to tam bydlí?

Vlevo bývalá obřadní síň, kde jsou teď výstavy, vpravo márnice, kde je možno přespat.

 

Nejzajímavější na hřbitovní dovolené jsou večery u vodnice. Letos byla i vernisáž, kterou jsme do konce týdne ani nestihli celou. Pokračování příští rok?

 

Bojíte se nás? Drsná hřbitovní parta ::D

 

 

Kika má mokrý boty a jak se asi dostane z výstavní síně do stanu?

 

Máme rádi zvířata... (Cradle, Míša, Feebee)

(Dáda, Bestie, Angie)

Co vytvořila Monika na krabici, kterou jsme užívali jako stůl.

Hádejte, kdo to tady spí?

 

Báli byste se spát na hřbitově?

 

Tak co, nepojedete příště s námi? :)

 


Pozn.: Omlouvám se, že jsem nevyfotila výstavu samotnou. A fotky jsou už rozdané, že bych je narafičila a vyfotila doma... Šmankote! Ale co, ta výstava přeci nebyla to nejdůležitější! :D

Odkazy na spřátelené weby s fotkama z Telče budu psát sem (snad někdo vyfotil tu výstavu):