Píchačky Banner

Formulář na vytvořeníPíchačky rozliší jakého počítadla se žádost týká podle jména počítadla. Abyste mohli vytvořit svoje počítadlo, musíte si pro něj vymyslet jméno. Toto jméno napište do následujícího vstupního řádku a toto jméno také používejte jako argument v IMG příkazu ve vaší HTML stánce.

Protože jmen může být hodně, musíte vybrat jedinečné jméno. Nebojte se - pokud zadáte jméno, které už existuje, odpoví vám WEBovský počítadlo chybovou hláškou a požádá vás o nové zadání. Pokud opravdu nevíte, můžete použít jako jméno svoji e-mailovou adresu.

Upozornění: Můžete vložit pouze číslice, velká a malá písmena, mínus a podtržítko. Jinak se ohlásí chyba. Přesvědčete se, že jste si správně poznamenali jméno a celou část kódu pro zobrazení, které vám po vytvoření vrátí WEBovský počítadlo. Velká a malá písmena v názvu se ROZLIŠUJÍ.

Jméno počítadla:

Zde si vytvoříte heslo. Neměli byste používat vaše telefonní číslo, e-mailovou adresu nebo již existující heslo - měli byste si vytvořit nové. Toto heslo je potřeba, pokud budete chtít později měnit nastavení vašeho počítadla. Napište prosím heslo do následujícího vstupního řádku. Pokud ho zapomenete budete si muset příšte vytvořit nové jiné počítadlo.

Upozornění: Pokud nezadáte heslo nebudete moci později provádět změny počítadla.

VAROVÁNÍ: nepoužívejte jiné znaky než čísla, písmena, podtržítko a znak mínus. Ostatní znaky nejsou povoleny.

Heslo:

Zde napište vaše heslo ještě jednou, aby se předešlo chybnému zadání v předchozím řádku.

Heslo:

Počáteční stav je číslo, kterým chcete. aby vaše počítadlo začlo počítání. Například, pokud jste doposud měli na vaši stránku přibližně 100 přístupů, napište 100.

Počáteční stav:

Z následujících možností si vyberte, zda chcete, aby WEBovský počítadlo přičítalo i při opakovaných přístupech (při Reloadu stránky), nebo pouze přičetlo jeden přístup denně z každého počítače.

Počítat pokaždé Počítat jednou denně

Do následujícího řádku prosím napište vaši e-mailovou adresu. Tato adresa nebude nikde zveřejněna, bude použita pouze lidmi od WEBovskýho počítadla v případě potřeby vás na něco upozornit.

Vaše e-mailová adresa:

Nakonec zadejte zda chcete, aby vám Píchačky posílaly v určitých chvílích e-mail. Tento mail obsahuje adresu počítače, který na vaši stránku přistoupil, čas a datum. Z toho si můžete udělat statistiku, kdy je o vaši stránku největší zájem, odkud se vám na ni nejvíc hrnou lidi atp... Aby vám mail došel, je nutno správně vyplnit položku s vaší e-mailovou adresou. Pobrobný výpis přístupů, obsahující datum a IP adresu, bude zaslán pouze v případě, ľe se má počítat jednou denně.

Pokud chcete mail dostávat, zaškrtněte políčka událostí, při kterých chcete mail dostat. Počet přístupů, při kterých je posílán mail, může být libovolné číslo od 10 do 5000. Pokud zadáte něco jiného, použije se hodnota 100.

VAROVÁNÍ: Pokud nebude možno mail doručit z důvodu špatné adresy, bude vaše počítadlo zrušeno a přístup z vašeho počítače zakázán. Proto zkontrolujte, zda je adresa správně, nebo posílání mailu nepoužívejte.

Neposílat e-mail
Posílat e-mail při:

každém přístupu.
chybném zadání hesla při změně (třeba vám někdo cizí chce změnit vaše počítadlo!!!).

Zapamatujte si: Pokud použijete toto počítadlo někde na vaší stránce, žádáme vás, abyste tam také umístili odkaz na toto počítadlo. Pokud k tomu chcete použít nějaký obrázek, můžete si ho vybrat z těchto.


PÍCHAČKY - počítadlo na webové stránky zdarma
založeno na WEBovském počítadle
TM by Edas. All rights reserved
Mapování barev TM Vosa
Pokud máte nějaký dotaz, nebo připomínku, pište na adresu kangaroo@eldar.cz.
© Eldar 1999