O autorovi


Když jste to všechno konečně přečetli (vím, jsem naivka), tak vás možná zajímá " jakej ..... to napsal".
Nepřekvapím vás asi egocentrickým prohlášením, že já (správně egocentricky by to bylo Já). Pokud vás náhodou zajímá kdo to je ten já, tak to si nechte zajít chuť. V dnešním komerčním světě vám zadarmo řeknu jenom to čím se zabývá a co dělá, případ ně nedělá ;-).
Takže co dělá. Teď většinou něco píše. Jde buďto o nějakou provokaci, jejíž jeden exemplář jste právě měli před sebou, nrbo píše fejetony, které se vám naštěstí do ruky nedostaly.
Fejetony píše v počtu dva a více za týden a paskvily o historii mu také nezaberou všechen čas. Co tedy dělá v tom zbytku. Buď píše něco jiného, co není v plánu, nebo s někým mluví (na živo, nesnáším IRC a telefony, fax mi nevadí (nepopírám jejich technické výhody a v jistém ohledu i přednosti před normální komunikací, ale mají jednu obrovskou nevíhodu, jelikož talkovat nemůžete ve zvoleném prostředí, to znamená že nemůžete odbočit od rozhovoru a ukázat tomu s kým mluvíte například něco co je naproti přes ulici, a je například památka z xy století )), případně se i dostane k takovým technokratickým činnostem jako je pokus o programování v "Céčku", nebo různé pokusky z workshopem (Netscape Navigator 2.02 CZ vám asi nic neříká). Jinak ho lze označit za celkem normálního konzuma, který přesto, že je konzum, si dává bacha jestli svítí dvanácti a nebo patnácti "wattovou" žárovkou (proto ten zelenej stromeček). Najdou se lidé, kteří o něm říkají že má futuristické výhledy, ale on si o sobě spíše myslí že je konzerva (-tista) :-).

A ještě informace na závěr. U všech názvů národů jsou v celém "díle" malá písmena. Není to pravopisná chyba, ale čistě praktické opatření (kdo má furt držet ten Shit, totiž prominte Shift (podobné vulgární vtípky nemám zrovna ve zvyku, ale když na netu je Shit skoro všechno, jak jsem měl tu čest se přesvědčit, tak jsem si řekl, abych nevypadal náhodou divně, že !!!!!))
Moulin

[Zpět na Kangaroo´s homepage!]