10. března 2001 proběhla oslava 2. narozenin Eldaru a samozřejmě se jí zúčastnili i Mágové. Letos jsem fotoaparát jaksi zanechal doma a tak následující fotografie stvořil Kangaroo. Přestože byli Mágové nejsilněji zastoupenou skupinkou mezi hosty, tak díky poněkud frenetické atmosféře jsem je našel pouze na těchto pár fotografiích. Je to patrně zaviněno tím že jednak byli v neustálém pohybu, či se cpali dobrotami ve vedlejší čínské restauraci, nebo prostě nevím:-))) Tím se omlouvám všem kteří na fotkách chybí..prostě za to může Klokan:-))).

Bylo nádherné jarní počasí, noc byla vlahá, středověké hradby vypadaly naprosto romanticky, na Labi tiše spinkaly labutě a procházka po mlsání smažených jahod byla prostě nádherná:-)))

Kangaroo šmodrchá jakýsi provaz..Ne, opravdu nemá depresi je to jen krize...(lano potom skončilo se smyčkou na konci a viselo si pěkně pod stropem...


Honza a Spakonina Hanička páchají jakési umělecké dílo..


Mágové diskutující povětšinou vleže. Asakz sedící a držící se za hlavu...já jsem očividně šťastnej že ležím (ostatně jak jinak).


Semin, děti a Gadorka.


Cinkám si činelkama...je osm hodin ráno a nespal jsem již víc jak 24 hodin, cinkám si sám sobě a hystericky se směju při představě úklidu a odvozu všech našich krámů zpět do domovů...

HOME POKRAČOVÁNÍ

©Hade 2000