Nahoru ]

Ledové království...


Vítám vás v novém týdnu. Tak jsme si zvolili nového prezidenta. Přiznám se, že jsem se volby nezúčastnil, neb v situaci kdy mi ani jeden kandidát nevyhovoval, nenašel jsem jaksi důvod, proč se volby účastnit. Nicméně se domnívám, že výsledek je poměrně zajímavý. Dokázal, že občané tohoto státu jsou velmi odolní proti mediální manipulaci a přehnaná masáž a propaganda ze strany médií a "osobností" a "celebrit" vyvolala přesně opačný efekt.
Prostředky a technologie mediální manipulace, které byly ve prospěch Karla Schwarzenberga použity, by zasluhovaly hlubší odbornou analýzu, ale podobnost s tzv. barevnými revolucemi, které přivodily, nebo se pokusily přivodit mocenskou změnu v mnoha zemích bývalého východního bloku je očividná.
Ale napadá mne ještě jedna škodolibá otázka. Jak chtějí média, po celém tom nekorektním a jednostranném cirkuse, získat zpět zdání solidnosti a objektivity a dosáhnout, aby jim ještě někdo věřil?

V Rusku objevili mimozemskou kovovou ozubenou tyč starou 300 milionů let

Obyvatel Vladivostoku objevil během zapalování krbu slisovanou v uhlí kovovou ozubenou tyč. Neobvyklý nález odnesl vědcům. Po pečlivém prozkoumání předmětu dospěli k závěru, že tyč je stará 300 milionů let a byla vyrobena živým tvorem.


Malé skotské tajemství – kamenné koule

Už od 19. století si vědci i amatérští nadšenci lámou hlavy nad tajemnými kamennými koulemi ze Skotska. Ke studiu mají téměř 400 exemplářů, ale ani to jejich bádání příliš nepomáhá. Spíše naopak.


Jsou leylines obrazce otisky předchozích civilizací?

Při mé badatelské činnosti jsem na mapě nalezl několik tzv. ley lines obrazců. Mnohdy je mi vyčítáno, že tam spojuji památky různých kultur, jež spolu vůbec časově nesouvisely. Tímto však nabízím řešení.


A jak tento týden ?

 

Diagram ukazuje situaci ve středu 30.1.2013
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Uran a Saturn, síla ostatních planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 27.1.2012