Nahoru ]


Vítám vás v novém týdnu. Tak jak jsem psal v předminulém týdnu, i týden minulý byl ve znamení silné seismické aktivity. V sobotu došlo k zemětřesení o síle 7,5 stupně na jihozápadním pobřeží Aljašky.

Zemi má těsně minout asteroid

Má to být těsné - 15. února má kolem Země proletět asteroid o velikosti činžáku a jeho dráha podle současných odhadů bude planetě blíž než řada komunikačních a navigačních satelitů.


Radostně do nového roku....

Rychle rostoucí počty dlužníků ochromují i justici

Do insolvence padá nejvíce lidí a firem v historii Česka. Bezvýchodně zadlužených je už dokonce tolik, že dluhy svým množstvím a administrativní zátěží ochromují samotnou justici. Ta jen tak tak stíhá plnit zákonné lhůty a jen stěží může vše do detailů pečlivě posuzovat.


O střechu nad hlavou přicházejí kvůli dluhům stovky lidí

Stále více Čechů nemá na splátky hypoték a půjček, a tak přichází o střechu nad hlavou. Počet případů, kdy je dům či byt věřitelem zabaven a dán do dražby, vytrvale roste. Minulý rok jich bylo více než 900.


A jak tento týden ?

 

Diagram ukazuje situaci ve středu 9.1.2013
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Saturn, síla ostatních planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 6.1.2012