Nahoru ]

Vranov

Na pastvě...


Vítám vás v novém týdnu. Co mne zaujalo v minulém týdnu? Inu tyto perly:
"Přesídlením tuzemských firem do daňových rájů přichází Česká republika maximálně o miliardy korun, nikoli o desítky miliard, jak tvrdí některé odhady." V pořadu televize Prima to dnes řekl ministr financí Miroslav Kalousek.
„Nedomnívám se, že v daňových rájích končí desítky miliard ročně z daňových úniků z přímých daní. Pohybujeme se v jednotkách miliard, nikoli desítkách. Kdyby zůstali doma a optimalizovali si své daně, tak by zcela jistě neodváděli desítky miliard do státního rozpočtu,“ upřesnil ministr financí.
Podle Kalouska přesidlování firem nelze připisovat domácí rozpočtové politice, ale je to důsledek toho, že se Česko stalo svobodnou a otevřenou ekonomikou.
Bylo by to k míchu, kdyby to nebylo k pláči... Však oni to důchodci zadotují, tak proč se vzrušovat, ne?

V této souvislosti mne napadá... Kolik procent tvoří zloději v parlamentu a vládě a všichni jejich poradci a rodinní příslušníci.. Že by pět procent? :-)

Co je to zákon pěti procent?

Pokud se alespoň 5 % členů nějaké skupiny začne spontánně věnovat nějaké činnosti, její zbytek ho okamžitě napodobí. Jevu se říká autosynchronizace nebo také zákon pěti procent.


Kto je Sorcha Faal?

Z niekoľkých odkazov sa ľahko dočítate, že Sorcha Faal sa vydáva za ruského "akademika", žijúceho v USA, ale v skutočnosti ide o akéhosi Davida Bootha.

USA postihlo malé zemetrasenie, a tak bola len otázka času, kto príde s nejakou konšpiračnou teóriou. Nesklamal Orgonet s článkom o tom, ako zemetrasenie spôsobili jadrové výbuchy v podzemných tuneloch.


A jak tento týden ?

 

Diagram ukazuje situaci ve středu 10.4.2013
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Mars a Slunce.

Mějte se hezky...

Hade, 7.4.2013