Nahoru ]

Zimní fotečky...

 

Vítám vás v novém týdnu.

Na vědě je cosi podmanivého. Člověk získává tučné výnosy z domněnky na základě nicotné investice v podobě faktů.
MARK TWAIN

Náhodný citátek od mojí maličkosti do nového týdne...


Írán odpověděl na embargo embargem

Írán zastavil prodej ropy britským a francouzským podnikům. Sdělil to mluvčí ministerstva ropného průmyslu. Už ve středu Íránci ohlásili zastavení vývozu do šesti zemí EU, ale ministerstvo to pak dementovalo. Británie v šestici zemí nebyla.


Kolaps současné civilizace
Rozhovor s Michaelem Ruppertem (kráceno)
17.2.2012

Poprvé jsem se zaměřil na otázky energií koncem roku 2001. Měsíc nebo dva po 9/11. Kontaktoval mě jeden geolog, úžasný člověk jménem Dane Allen Pfeiffer, který mě uvedl do problematiky ropného zlomu a základních věcí kolem energií. Pomohl mi uvědomit si, že tu byla spousta znalostí kolem roku 2001. Nejen, že ropný zlom byl blízko, ale vládní agentury se chovaly, jako kdyby byl blízko.


Tajemství křišťálových lebek: podvod nebo opravdová záhada?

Pokud znáte křišťálové lebky jen z filmů o Indiana Jonesovi, seriálu Star Gate nebo knih Ericha von Dänikena, asi teď přestáváte číst. To je ale chyba, protože tyto artefakty jsou nesmírně zajímavé i z pohledu vědy. Respektive z pohledu toho, jak se i ve vědě falšuje.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 19.2.2012
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Saturn a Venuše a Mars.

Mějte se hezky...

Hade, 19.2.2012