Nahoru ]

Židovský hřbitov ve Zbraslavicích

Fotečky ze sobotního výletu za mojí sestrou... Její tříměsíční hříbátko a židovský hřbitov ve Zbraslavicích.

Vítám vás v novém týdnu. Nejprve vám samozřejmě přeji hezký rok 2013... A co mne zaujalo v minulém týdnu? Samozřejmě radost medií nad tím, že nám nenastal konec světa :-) Doufám, že snad už nikdy na nás nebude tak rozsáhlá sbírka naivit a hloupostí útočit ze všech stran...
Nicméně v době kdy byli ódy na věčnost a trvalost naší civilizace nejjásavější, tak velmi výrazně vzrostla vulkanická a seismická činnost na větší části naší planety, pěkně tiše, bez povšimnutí médií plesajících nad kravinami. Jednoznačně dochází k rozsáhlému nárůstu aktivity tzv. Ohnivého kruhu. Velmi zajímavý článek na toto téma najdete v originálu >>ZDE>>.  Český překlad potom tady: 15 příznaků, že s příchodem roku 2013 se probouzí Ohnivý kruh.
Zajímavé je i to, že tato skutečnost koresponduje s astrologickým růstem vlivu Pluta - vládce hlubin. Osobně se domnívám, že rok 2013 bude velmi zajímavý... Právě proto na této stránce najdete čerstvě i Iris Seismic Monitor.

Záhadné hřmění v USA

Těsně kolem půlnoci 4.12. 2012 byla hlášena nevysvětlitelná hřmění a otřesy půdy v pěti státech během 24 hodin a Georgii se stále objevují. Rozšiřovalo se to od Arizony k Rhode Island. Tyto nebývalé a téměř simultánní série záhadného hřmění jasně vykreslují příčné napětí, které bylo hlášeno po celé Severní Americe.


Kolem Země proletí kometa, bude jasnější než Měsíc v úplňku

WASHINGTON - Nedávno objevená kometa ISON, která příští rok na podzim proletí kolem Země, bude podle odhadu vědců zářit jasněji než Měsíc v úplňku a na obloze bude viditelná i pouhým okem.

Velkou podívanou si ale lidé užijí pouze za předpokladu, že se kometa během své pouti směrem ke Slunci nerozpadne. Agentuře Reuters to řekl astronom Donald Yeomans z amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA).


A jak tento týden ?

 

Diagram ukazuje situaci ve středu 2.1.2013
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Saturn, síla ostatních planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 30.12.2012