Nahoru ]

Předvánoční fota z Nymburka

Vítám vás v novém týdnu. Co mne nejvíce zaujalo minulý týden? Patrně video NASA "Konec světa nepřišel", viz níže. Je tak roztomilé, že se NASA rozhodla uveřejnit video o týden dříve :-) Popravdě, byla by nezměrná škoda, kdyby se lidé na tak krásné video nemohli podívat, pokud by přeci jen konec světa přišel :-) Tudíž nutkání tvůrců prezentovat dílko co nejdříve, plně chápu:-)
Nevím co již k datu 21.12.2012 dodat... Před pár dny jsem si přečetl své vlastní dílko na toto téma. Přestože je povídání staré již dva roky, můžu hrdě prohlásit, že ani dnes bych na něm neměnil ani slovo :-)
Rozhodně vám proto nedoporučuji vykašlat se na nákup dárků pro své blízké, s tím, že dva dny po apokalypse Štědrý den nebude :-) Je téměř jisté, že potom  nepřežijete Vánoční svátky, vy...
No a pokud bych se spletl, věřte mi, že v tom případě vás jistě finanční ztráta za dárky mrzet nebude :-))).
 
Protože 23.12. bude aktualizace na těchto stránkách chybět, přeji už nyní vám všem klidné a pohodové vánoční svátky a spoustu veselých dárků.

 


Dráty s elektřinou mění chování zvířat, zjistili čeští vědci
17. března 2009 6:43
Českým vědcům se podařilo prokázat, že magnetické pole například pod dráty vysokého napětí má prokazatelný vliv na chování zvířat. Tudíž lze předpokládat, že ho bude mít i na člověka. Češi prokázali, že u stád jelenů a krav elektromagnetické pole drátů ruší schopnost pást se a spát v severojižním směru.


Konec světa nepřišel. NASA zveřejnila video o přežití s týdenním předstihem
Pokud se díváte na toto video, znamená to jediné: konec světa včera nepřišel. NASA v úterý zveřejnila klip, který začíná datem 22. prosince 2012. Během čtyř a půl minuty vysvětluje, proč ke konci světa, který má podle některých výkladů mayského kalendáře přijít 21. prosince 2012, nedošlo.


A jak tento týden ?

 

Diagram ukazuje situaci ve středu 19.12.2012
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Jupiter a Mars, síla ostatních planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 16.12.2012