Nahoru ]

Podzim v lázních Kyselka...

Vítám vás v novém týdnu. Minulý týden byl ve znamení řádění hurikánu Sandy....

 

Do Hadovy fotogalerie přibyla Fotogalerie 10, kde najdete všechny novější fotečky.

FAKTY X: Dávne kontakty s mimozemšťanmi?

Množstvo rešpektovaných vedcov, spisovateľov ale aj amatérskych hľadačov záhad tvrdí, že na našej planéte existujú nespochybniteľné dôkazy o návštevách nepozemšťanov v dávnej minulosti našej Zeme. Jedným z takýchto dôkazov sú aj japonské sošky dogú. Mohli si takéto sošky vymyslieť ľudia z doby kamennej alebo zobrazili len to, čo videli na vlastné oči?


Archeologové objevili nejstarší město v Evropě

Na východě Bulharska objevili archeologové město, které podle nich pochází z let 4700 až 4200 let před naším letopočtem a je tak nejstarším objeveným městem v Evropě. Uvedla to BBC. Nález města podle archeologů vysvětluje objev zlatého pokladu, který byl v místě učiněn před 40 lety.


Magnetické póly Země byly stovky let obráceně

Před přibližně 41 tisíci lety existovalo přes čtyři sta let dlouhé období, v němž by dnešní kompasy ukazovaly sever na jihu a naopak. Podle nových poznatků totiž tehdy proběhlo překvapivě rychlé přepólování magnetického pole Země.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 7.11.2012
Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Pluto a Venuše, síla ostatních planet je vyrovnaná.

Mějte se hezky...

Hade, 4.11.2012